• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Facebook
 • https://plus.google.com/Google+/posts
 • https://www.twitter.com/Twitter
Baharda Svalbard: Kutup Ayıları, Arctic Light ve Epic Ice

KEŞIF GENEL BAKIŞ

ÖZEL TEKLİFLER

 • En gelişmiş NeoTravel Endurance ile seyahat eden ilk kişilerden biri olun , ilkbaharda takımadalar hayat bulduğu sırada Svalbard'ı keşfedeceksiniz.
 • Mors, sakallı ve halkalı mühürler, ren geyiği ve kuzeyin efsanevi yaratığı (kutup ayısı) dahil olmak üzere vahşi yaşamı arayın.
 • Tidewater buzullarının altındaki bir Zodyak'ta kayın, buzdağları arasında kayın ve karla kaplı manzaraları keşfetmek için kar ayakkabısı veya kros kayağı yapın.
 • Muhteşem icescapes ve vahşi yaşamı gözlemlediğinizde NeoTravel fotoğrafçılarından uzman rehberlik alın.

KEŞIF TAKIMI

Her keşfe eşlik etmek, doğa bilimcilerden bölgesel uzmanlara kadar bilgisini paylaşacak ve yaban hayatını, manzarayı ve yerel kültürü anlayacak çeşitli uzmanlardan oluşan bir ekiptir. Biyo ve tarihlerini görmek için gösterilen keşif ekibinin bir üyesini seçin.

Suzan Lee Hopkins
Gezi Eleştirmeni
David Wright
Fotoğrafçı, Film yapımcısı

YOL

Yeni National Geographic Endurance'a seyahat ederek , Svalbard'ın en uç noktadaki takımadalarına yolculuk yapın, burada fantastik kar ve buz oluşumları olağanüstü bir maceraya sahne olacak. Her gün Arctic gökyüzünde bahar güneşi yükseldikçe, bu muhteşem mevsim boyunca doğaya rehberlik etmemize izin veriyoruz. Kutup ayılarını, morsayı, fokları ve diğer vahşi yaşamı araştırırken yüzdelerini araştırın. Donmuş bir denizde yürüyün, köpüklü buzdağlarının arasında dolaşın ve  NeoTravel  fotoğrafçılarının yanında göz kamaştıran ilkbahar ışığını yakalayın.


Bu gezi Lindblad Expeditions ile ortak olarak sunulmaktadır.

 
GÜN 1-2: İSTANBUL/ OSLO, NORVEÇ

Oslo'ya bir gecelik uçuşla çıkın ve varışta otelimize göz atın. Öğleden sonra, Norveç'in başkenti turuna çıkın. Ünlü heykeltraş Gustav Vigeland tarafından yüzlerce yaşam boyu insan figürü - ünlü Vigeland heykelleri arasında teraslı bir parkta yürüyün. Daha sonra Norveçli Kutup kaşifleri Nansen ve Amundsen tarafından gemilen tahta gemiye adanmış Fram Müzesi'ni ziyaret edin.

Yemekler Dahil: 2. Gün (Kahvaltı, Akşam Yemeği)
Konaklama: Clarion Hotel The Hub
3. GÜN: OSLO / LONGYEARBYEN

Özel bir charter uçuşunda Oslo'dan ayrılın ve Svalbard'daki en büyük yerleşim yeri olan Longyearbyen'e giden yolda nefes kesen manzaraların tadını çıkarın. Vardığınızda, 17. yüzyıldan kalma balina avcılığından modern bilimsel araştırmaya kadar Svalbard ve Arctic'in doğal ve kültürel tarihini öğrenmek için Svalbard Müzesi'ni ziyaret edin. Kalıcı koleksiyonların yanı sıra yerel sanatçıların sergilerine ev sahipliği yapan Galeri Svalbard'ı keşfedin. Daha sonra, National Geographic Endurance .

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
Konaklama :

9. Güne kadar Ulusal Coğrafi Dayanıklılık

4-9. GÜN: EXPLORING SVALBARD

Svalbard takımadalarındaki seyahatimiz tasarımla keşfediliyor; Günlerimizin çoğunu yapıyoruz, ortaya çıkan fırsatlardan yararlanmak için esnek bir program yapıyoruz. Tamamen stabilize edilmiş buz sınıfı keşif gemimizle, Svalbard'ın suda ve buzda şaşırtıcı vahşi yaşamını araştırıyoruz: mors, mühürler, ren geyiği ve kutup ayıları. Zodyaklar ve kanolarda sakin fiyortları keşfediyoruz, gelgit buzullarının altında süzülüyor ve güzel buzdağlarının etrafında geziyoruz ve gemiden buza doğru ilerliyoruz.

Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyini gezerken, uzman ekibimiz deneyime derinlik ve anlayış getirecek. National Geographic fotoğrafçımızın yanı sıra, inanılmaz, sürekli değişen bahar ışığından ve olağanüstü fotoğraf koşullarından yararlanıyoruz. Tecrübeli kaptanımız, mürettebatımız ve dümendeki keşif ekibimizle, yerel buz ve hava koşullarına uzmanlıkla gidiyoruz. Denizaltı uzmanımız, derinin görüntülerini geri getirerek, buzun altındaki deniz yaşamını açığa çıkarır ve tabiatçılarımız, her zaman geminin güvertesinden gözlemlenebilecek yaban hayatına dikkat ederler.

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
10. GÜN: LONGYEARBYEN / OSLO

Longyearbyen'de inin ve yakındaki bir vahşi kampa otobüsle seyahat edin. Burada, bir gamma , merkezde açık ateşe sahip geleneksel bir yuvarlak kulübe ve Sami halkının geçici bir çadırı olan lavvo da dahil olmak üzere benzersiz bir bina koleksiyonunu keşfedeceksiniz . Yerel içeceklerin tadını çıkarın ve kampta yaşayan arkadaş canlısı kızak köpekleriyle tanışın. Bu öğleden sonra Oslo'ya geri dönün.

Yemekler dahil: Kahvaltı, Öğle yemeği
Konaklama: Radisson Blu Airport Otel
11. GÜN: OSLO / İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra dönüş uçuşunuz için havalimanına transfer.

Yemekler dahil: Kahvaltı

 BEKLENTİLERİNİZ

Keşif deneyiminiz, ister hafif ister ılımlı olsun, ister ikisinin de biraz olsun, seçtiğiniz etkinlik seviyesine göre ayarlanabilir. Yolcular iyi sağlık, rahat yürüyüş ya da uzun süre ayakta durmalı ve keşif iniş araçlarına girip çıkabilmelidir. Günlük aktiviteler arasında yürüyüş turları, kültürel veya tarihi mekanlara ziyaretler, Zodiac yolculukları ve daha uzun yürüyüşler, kano veya bisiklet gibi daha fazla fiziksel aktivite seçeneği ile kolay yürüyüşler sayılabilir.

GEMILER VE GÜVERTE PLANLARI

NeoTravel-Lindblad filosunda seyahat ederken, konfordan ödün vermeden günlük keşif heyecanını yaşayacaksınız. Gemilerimizin her biri, üstün olanaklar, kişiselleştirilmiş hizmet ve canlı ama sıradan bir yerleşik atmosfer ile davetkar bir ev üssü sağlar. Gemiye çıkın ve rahat kabinler, iyi stoklanmış bir kütüphane ve yöresel esintili yöresel malzemelerle yöresel esintili yemekler sunan yemek salonları bulacaksınız. Geniş güverteler, vahşi yaşamı tespit etmek ve fotoğraflamak için olağanüstü bir bakış açısı sağlar.

Ulusal Coğrafi Dayanıklılık Kapasitesi 126 Konuk

 • Gemi Genel Bakış
 • Güverte Planları ve Kabinler

FIYATLAR VE TARIHLER

 • 2020 Tarihler ve Fiyatlar
  4 Kalkış
TARIH
FIYATLARI
GEMI
2-12 Nisan 2020
$ 11,600
Kişi başına
Ulusal Coğrafi Dayanıklılık
9-19 Nisan 2020
$ 11,600
Kişi başına
Ulusal Coğrafi Dayanıklılık
16-26 Nisan 2020
$ 11,600
Kişi başına
Ulusal Coğrafi Dayanıklılık
23 Nisan-3 Mayıs 2020
$ 11,600
Kişi başına
Ulusal Coğrafi Dayanıklılık

NE DAHIL

 • Önerilen grup uçuşlarında rezervasyon yaptıran konuklar için varış / ayrılışta transferler.
 • NeoTravel -Lindblad filosunun ya da lüks bir charter geminin dünya çapındaki sefer gemilerinde konaklama
 • Yol haritasında belirtildiği gibi yemekler
 • Yolculukta belirtildiği gibi günlük aktiviteler ve geziler

DAHIL OLANLAR

 • Uygun olduğu yerde varış noktası ve varış noktasından uçak içi uçak bileti
 • Yolculuk iptal sigortası veya diğer seyahat sigortası
 • Vizeler
 
  
113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın