KEŞIF GENEL BAKIŞ

ÖZEL TEKLİFLER

 • NeoTravel Orion'da efsanevi Bering Denizi'ni seyredin ve küçük yerel toplulukları keşfetmek için uzak adalara inin.
 • Özel izinle, Alaska'nın Pribilof Adaları'nda yaşayan ve bazen de Kuzey'in Galápagos'u olarak adlandırılan milyonlarca deniz kuşu ve kürk mühürüne yaklaşın.
 • Rusya'nın nadir görülen Uzak Doğu'unda adım atar ve geleneksel Yupik dans performansı sırasında yerel yerli kültürü anlar.
 • Kıyı Katmai Milli Parkı'nda bir Zodiac turuna çıkın ve sakin kahverengi ayılar balık avlama ve istiridye kazma görüntüleri yakalayın.

KEŞIF TAKIMI

Her keşfe eşlik etmek, doğa bilimcilerden bölgesel uzmanlara kadar bilgisini paylaşacak ve yaban hayatını, manzarayı ve yerel kültürü anlayacak çeşitli uzmanlardan oluşan bir ekiptir. Biyo ve tarihlerini görmek için aşağıdaki keşif ekibinin bir üyesini seçin.

Ralph Lee Hopkins
fotoğrafçı

YOL

Atılın National Geographic Orion ve Rus, Amerikan ve Aleut etkiler vahşi ve uzak adalarında içe Bering Denizi, eşsiz kültürel mirasını keşfetmek. Provideniya'ya giden yolda efsanevi Bering Boğazı'nı seyredin ve bu “Geçit Ağ Geçidi” nde yerli Yupik'in geleneklerini görün. Unalaska'daki bölgenin büyüleyici II. Dünya Savaşı tarihine çıkın, Alaska'nın Pribilof Adaları'ndaki inanılmaz vahşi yaşam tapınaklarını ziyaret edin ve casus Alaska Yarımadası'nda kahverengi ayılar.

Bu gezi Lindblad Expeditions ile ortak olarak sunulmaktadır.

 
GÜN 1-2: ANCHORAGE, ALASKA / NOME / BERING BOĞAZI

Anchorage'a varırız ve NeoTravel Orion'a bindiğimiz Nome'a ​​uçarız . Ertesi günü denizde geçirin ve efsanevi Bering Boğazı'nı geçerek Rusya'nın Provideniya kentine gidip “Kuzey Kutbu'na açılan kapı” olarak bilinir. Havalar izin verirse, uzaktaki Little Diomede Adasında duracağız. küçük bir Inupiat topluluğu.

Yemekler Dahil: 1. Gün (Akşam Yemeği) / 2. Gün (Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği)
3-6. GÜNLER: PROVIDENIYA, RUSYA / PRIBILOF ADALARI, ALASKA

Provideniya'da yerel müzeyi ziyaret ederek geleneksel bir Yupik dans performansına tanık olun. Özel izinle, bir kaç gün geçirmek için Alaska'nın bir vahşi yaşam sevgilisinin cenneti olan Pribilof Adaları'nı keşfedebilirsiniz. Pribilof'in yarım milyondan fazla kuzey kürk fokunun çoğuna ev sahipliği yapan St. Paul sahiline gidin. Ardından aşağıdan St. George'un falezlerine bakın, Zodyak'ları araştırın. Milyonlarca kuş ile kalabalık olan bu kayalık mostralar, Kuzey Yarımküre'deki en büyük deniz kuşu kolonilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Spot boynuzlu ve püsküllü puffinler, kırmızı bacaklı kittiwake'ler, tepeli akinetler ve nadiren Kuzey Amerika'da görülen nadir Asya serseri türleri.

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
7-8. GÜNLER: UNALASKA / ALASKA YARIMADASI

Unalaska adasındaki Dutch Harbour'a (2. Dünya Savaşı sırasında Japon hava saldırısı) ve şimdi de yengeç, somon ve diğer türler için önemli bir balıkçı limanı. Dinamik gelgitlerin deniz samurlarını ve nadir deniz kuşlarını tespit etme şansı sunduğu Bebek Adalarına devam edin. Alaska Yarımadası'nın doğu kıyısı boyunca devam etmeden önce güverte ve Zodiacs gemisinde vahşi yaşamı izleyeceğiz.

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
9-10. GÜNLER: SHUMAGIN ADALARI / KATMAI ULUSAL PARKI VE KORUNAĞI

Yaklaşık 25 milyon yıl önce bir volkanik çamur kaymasıyla gömülmüş olan sekoya ağaçlarının taşlaşmış bir ormanının kalıntılarını keşfetmek için Unga Adası'nda karaya çıkın. Su, çökelimi zamanla aşındırdı ve parçaların kayalık kıyı şeridi boyunca dağıldı. Ertesi gün, sağlam kahverengi ayı nüfusuyla bilinen Katmai Milli Parkı ve Koruma Alanı'nı keşfedin. Yerleşik kahverengi ayılarından bazılarını araştırın ve somon balığı için balık tutup istiridyeleri kazdıkça güvenli bir mesafeden fotoğraflayın.

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
11. GÜN: KODIAK ADASI

ABD'deki en büyük ikinci ada olan Kodiak, Rus, Alutiiq ve Amerikan etkilerini harmanlayan eşsiz bir kültürel mirasa sahiptir. Kodiak'ın iç limanında demirlemiş balıkçı tekneleri arasında bulunan deniz yaşamını öğrenmek için bir iskele yürüyüşü için denizaltı uzmanımıza katılın. Daha sonra, bir fotoğraf yürüyüşünde soğan kubbeli Kutsal Diriliş Katedrali'ni fotoğraflayın ya da Alutiiq Müzesi'nde yerel sanat ve eserleri görün. Daha sonra, Zodiac tarafından adanın dış koylarından birini keşfedin.

Yemekler Dahil: Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği
12-13. GÜNLER: KENAI YARIMADASI / SEWARD / ANCHORAGE

Kenai Yarımadası boyunca seyahatimizin son gününü geçireceğiz. Harding Icefield'in (yaklaşık 40 buzul kaynağının) manzarasını ele alın ve kayalık sahil kayalıkları boyunca ve çevredeki sularda vahşi yaşamı araştırın. Ertesi sabah Seward'a gelin ve uçuş evinize bağlanmak için Anchorage'a gidin.

Yemekler Dahil: 12. Gün (Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği) / Gün 13 (Kahvaltı)

BEKLENTİLERİNİZ

Bir keşif yapısının doğasına uygun olarak, programımızı beklenmedik durumlardan faydalanmaya ve ilerlediğimiz koşullara ve fırsatlara uyarlamayı esnek tutarız. Keşif deneyiminiz, ister hafif ister ılımlı olsun, ister ikisinin de biraz olsun, seçtiğiniz etkinlik seviyesine göre ayarlanabilir. Yolcular iyi sağlık, rahat yürüyüş ya da uzun süre ayakta durmalı ve keşif iniş araçlarına girip çıkabilmelidir. Günlük aktiviteler arasında doğa yürüyüşleri (genellikle kar ve buz üzerinde), Zodiac yolculukları, şehir turları ve kültürel ve tarihi mekanlara ziyaretler, daha yoğun yürüyüşler ve kano gezileri seçenekleri yer alabilir. 

Keşif Takımı
Ulusal Coğrafi bir fotoğrafçı, National Geographic Orion'da her kalkışta sefer ekibine katılıyor.

GEMILER VE GÜVERTE PLANLARI

National Geographic-Lindblad filosunda seyahat ederken, konfordan ödün vermeden günlük keşif heyecanını yaşayacaksınız. Gemilerimizin her biri, üstün olanaklar, kişiselleştirilmiş hizmet ve canlı ama sıradan bir yerleşik atmosfer ile davetkar bir ev üssü sağlar. Gemiye çıkın ve rahat kabinler, iyi stoklanmış bir kütüphane ve yöresel esintili yöresel malzemelerle yöresel esintili yemekler sunan yemek salonları bulacaksınız. Geniş güverteler, vahşi yaşamı tespit etmek ve fotoğraflamak için olağanüstü bir bakış açısı sağlar.

Ulusal Coğrafi Orion Kapasitesi 102 Konuk

 • Gemi Genel Bakış
 • Güverte Planları ve Kabinler

FIYATLAR VE TARIHLER

 • 2019 Tarihler ve Fiyatlar
  1 Kalkış
 • 2020 Tarihler ve Fiyatlar
  1 Kalkış
TARIH
FIYATLARI
GEMI
9-21 Temmuz 2019
$ 16.230
Kişi başına
Ulusal Coğrafi Orion

NE DAHIL

 • Önerilen grup uçuşlarında rezervasyon yaptıran konuklar için varış / ayrılışta transferler.
 • NaeoTravel-Lindblad filosunun ya da lüks bir charter geminin dünya çapındaki sefer gemilerinde konaklama
 • Yol haritasında belirtildiği gibi yemekler
 • Yolculukta belirtildiği gibi günlük aktiviteler ve geziler

DAHIL OLANLAR

 • Uygun olduğu yerde varış noktası ve varış noktasından uçak içi uçak bileti
 • Yolculuk iptal sigortası veya diğer seyahat sigortası
 • Vizeler
 • Alkollü içecekler
 • bahşişler

İLGILI GEZILER

YENI
22 GÜN DAN $ 25.850
Bering Denizi Boyunca: Katmai'den Kamçatka'ya

GEZI TÜRÜ: SEFER GEZISI

AKTIVITE SEVIYESI: HAFIF VEYA ORTA

SERVIS SEVIYESI: PREMIUM

YENI
13 GÜN DAN $ 16.230
Rusya'nın Uzak Doğu ve Wrangel Adasını Keşfetmek

GEZI TÜRÜ: SEFER GEZISI

AKTIVITE SEVIYESI: HAFIF VEYA ORTA

SERVIS SEVIYESI: PREMIUM

YENI
26 GÜN DAN $ 34.750
Kuzeydoğu Geçit: Norveç'ten Alaska'ya Unutulmaz Bir Yolculuk

GEZI TÜRÜ: SEFER GEZISI

AKTIVITE SEVIYESI: HAFIF VEYA ORTA

SERVIS SEVIYESI: PREMIUM