• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Facebook
 • https://plus.google.com/Google+/posts
 • https://www.twitter.com/Twitter
Neo Travel Gezi Sözleşmesi

Kullanım Şartları

Ulusal Coğrafi Hizmetlerin Tanımı ve Uyuşmazlıkların Tahkimine İlişkin Kullanım Şartlarının Kabulü

Güncellendi 23 Mayıs 2018

1. NeoTravel Partners, LLC Hizmetlerinin Tanımı ve Kullanım Şartlarının Kabulü

NeoTravel  ve 21. Yüzyıla ait Orion'un ortak girişimi olan NeoTravel Partners, LLC, (“NeoTravel Partners” veya “biz” veya “biz”), işbu Şartlar Anlaşmasını (“Sözleşme”), şartları açıklamak için geliştirmiştir. Hizmetlere erişiminizi ve kullanımınızı yöneten (aşağıda tanımlanmıştır). Bu Anlaşma, NeoTravel l  Partners web siteleri (“NG Sites”), mobil siteler, uygulamalar (“uygulamalar”), gereçler, NG Ürünleri (aşağıda tanımlandığı gibi) ve bu Anlaşmaya bağlı diğer içerik ve hizmetler için geçerlidir. "Hizmetler"). NeoTravel Partners, Türkiye ve Avrupa ülkeleri'nde yerleşiktir.

Belirli Hizmetlere erişiminiz ve bu Hizmetlere erişiminiz, bu Anlaşmanın yanı sıra gelecekteki değişiklikler (topluca "Ek Koşullar") dahil olmak üzere söz konusu Hizmetler için geçerli ek şartlar ve koşulları kabul etmenizi gerektirebilir ve yazılım veya İçerik indirmenizi gerektirebilir. aşağıda açıklandığı gibi). Ek Koşullar bu referans ile bu Anlaşmanın bir parçası haline getirilmiştir. Bir ihtilaf durumunda, söz konusu Ek Şartlar ile bu Sözleşme arasında, söz konusu Ek Hizmetlerin kullanımınıza ilişkin olarak bu Anlaşmanın hükümleri geçerli olacaktır.

Www.neotravel.com/, www.littlekids.neotravelc.com ve çocuklara yönelik belirli çevrimiçi özellikler de dahil olmak üzere çocuklara yönelik olan NG Siteleri ve uygulamaları hariç diğer tüm içerik, ürün ve Hizmetler 13 yaşından küçük kullanıcılarla sınırlıdır. Hizmetlerin 16 yaş ve üzeri kullanıcılarla sınırlı olduğu Avrupa Ekonomik Alanı (“AÇA”) hariç, yıllar ve üzeri.

AŞAĞIDAKİ “TAHLİLİYET ANLAŞMASI” BÖLÜMÜNİN SINIRLI GARANTİLER İLE İLGİLİ HÜKÜMLERİN İHLAL EDİLDİĞİNİ LÜTFEN UNUTMAYINIZ, BU SÖZLEŞMENİN ALTINDA VEYA MİLLİ COĞRAFYA ORTAKLARI ARASINDAKİ TÜM ANLAŞMALARI ARASINDAKİ VE TAHSİL EDİLMEMEKTEDİR, VE (ii) SİZİN VE ULUSAL COĞRAFİ ORTAKLAR, SUÇ ANLAŞMALARI İLE BAĞLANTILI OLARAK BİR SINIF İŞLEMİNDE GELİR VEYA KATILIM HAKKIYLA SAĞLAMAKTADIR. TAHKİM ANLAŞMASININ İNCELENMESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ . BÜTÜN SİTELERİ KULLANARAK VE BU ANLAŞMAYI KABUL ETTİĞİNİZ DURUMUNDA TAHKİM ANLAŞMASINA TABİ OLMAYI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN.

NeoTravel  Partners, kişisel zevkiniz ve eğlenceniz için Hizmetleri (aşağıda tanımlandığı gibi) sunmaktadır. Herhangi bir Hizmeti (bir hesabınız veya aboneliğiniz olsun ya da olmasın) kullanarak ya da bu Sözleşmeyi kabul ettiğinizi ve kabul ettiğinizi belirten bir kutuyu tıklatarak, gelecekte yapılacak değişiklikler ve herhangi bir Ek de dahil olmak üzere bu Sözleşmeye tabi olmak için sözleşmenizi belirtin. Hükümler ve yürürlükteki tüm yasalara, kurallara ve yönetmeliklere ("Geçerli Kanun") uymak. Lütfen bu Sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun. Bu Sözleşmeye tabi olmayı kabul etmemeniz ve geçerli olan tüm Kanunlara uymayı kabul etmiyorsanız, Hizmetleri kullanamazsınız ve Hizmetlerin kullanımını derhal durdurmalıdır.NeoTravel Partners, bu Anlaşmayı herhangi bir zamanda değiştirebilir ve bu değişikliklerin her biri Hizmete veya Hizmete posta yoluyla yürürlüğe girer. Tüm materyal değişiklikleri sadece ileriye dönük olarak uygulanacaktır. Herhangi bir değişiklik yapıldıktan sonra Hizmetler'i kullanmaya devam etmeniz, bu Anlaşmanın bu şekilde değiştirilmiş olarak kabul edilmesini ve kabul edilmenizi gerektirir. Bu sözleşmeyi düzenli olarak gözden geçirmeniz önemlidir. NeoTravel Partners, NeoTravel Partners'ın Hizmetleri yönetmesini ve sağlamasını sağlamak, geliştirmek veya yardımcı olmak için satıcılar, yükleniciler, aracılar veya sponsorlar gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları da kullanabilir.

2. NeoTravel Partners Hesabı Kayıt ve Güvenlik

Bazı Servisler, NG İçeriğine (aşağıda tanımlanmıştır) ilişkin görüntüleme ve yorum yapma, NG Ürünlerini satın alma ve bir NG Sitesi oluşturma gibi ek Hizmetlere katılmak veya bunlara ek olarak güvence vermek için bir hesap oluşturmanızı (NeoTravel Partners'ın kimlik ve şifresini ayarlama) gerektirir. profili ve belirli NeoTravel Partners haber bültenlerine kaydolma. Bir hesap oluşturmak ve katılımcı Hizmetler ile etkileşim kurmak için Hizmet web sayfasındaki Oturum Aç / Katıl bağlantısına tıklayın ve bir profil oluşturun.

Bir hesap oluşturmak için doğrudan bize veya bir Üçüncü Taraf Hizmetiyle (aşağıda tanımlanmıştır) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgileri doğru olmalı ve https://membercenter.neotravel.com adresindeki müşteri portalımızı ziyaret ederek sizin tarafınızdan güncellenmelidir.. Bunu yapmamanız, hesabınızın derhal feshedilmesine yol açabilecek bir Anlaşmanın ihlali anlamına gelir. (İ) kullanıcı adını taklit etme niyetiyle başka bir kişinin adını veya kullanıcı adı olarak kullanamaz veya kullanamazsınız; veya (ii) bir kullanıcı adı olarak uygun yetkilendirme olmaksızın başka bir kişinin haklarına tabi bir isim kullanın. NeoTravel  Partners, kendi takdirine bağlı olarak bir kullanıcı adını kaydetmeyi veya iptal etmeyi reddetme hakkını saklı tutar. İletişim bilgileriniz dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, bu tür bilgilerdeki herhangi bir değişikliği bize bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Tüm şifrelerinizin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır ve hesabınızın tüm kullanımından sorumludur. Bu nedenle, hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanız çok önemlidir. Ulusal Coğrafya Ortakları, NeoTravel Society, NG Bağlı Kuruluşları veya başka bir NeoTravel Partners kullanıcısı veya ziyaretçisinin bir başkasının hesabınızı kullanmaması nedeniyle hesabınızı kullanması durumunda maruz kaldığınız zararlardan sorumlu tutulabilirsiniz. hesap bilgileri güvenli ve gizlidir ve NeoTravel Ortaklarını, NeoTravel Society'yi ve tüm NG Ortaklıklarını bu tür eylemlerden kaynaklanan üçüncü taraf hak taleplerinden tazmin etmeyi kabul edersiniz. Herhangi bir kullanıcının hesabını, kullanıcı adını, e-posta adresini veya şifresini herhangi bir zamanda kullanmamayı ve başkalarının hesabını kullanmasına izin vermemeyi kabul edersiniz. Hesabınızın veya şifrenizin yetkisiz kullanımından veya erişiminden şüpheleniyorsanız, NeoTravel Partners'a derhal bildirimde bulunmayı kabul edersiniz.

NeoTravel

Partners, seçmiş olduğunuz kullanıcı adının bu Sözleşmeyi ihlal etmesi de dahil olmak üzere, herhangi bir nedenle, kullanıcı adınızı değiştirme, ancak herhangi bir nedenle, hiçbir yükümlülük taşıma hakkını saklı tutacaktır. NeoTravel Partners, profilinize resim yükleyebilmeniz için bir yol sunuyorsa, NeoTravel Partners, tarafınızdan sağlanan profil resimlerini gözden geçirme hakkını da saklı tutar.

3. Erişim

Hizmetler sadece kişisel ve ticari olmayan kullanımınıza yöneliktir. NeoTravel  Partners, herhangi bir zamanda Hizmetlerin bir kısmını veya tamamını (veya herhangi bir özelliğini) değiştirebilir, askıya alabilir veya sona erdirebilir.

NeoTravel

Partners, ayrıca, Hizmetlerde sunulan belirli özellik ve hizmetlere sınırlama getirebilir veya Hizmetlerin herhangi bir parçasına ya da Hizmetlere erişiminizi, herhangi bir bildirim ya da yükümlülük olmaksızın kısıtlayabilir. Zaman zaman ya da tüm Hizmetler'in, herhangi bir nedenle, sınırlama olmaksızın, herhangi bir nedenden dolayı erişilemez veya kullanılamaz duruma gelebileceğini kabul edersiniz: (i) ekipman arızaları; (ii) NeoTravel Partners'ın zaman zaman üstlenebileceği periyodik bakım prosedürleri veya onarımları; veya (iii) National Geographic Ortaklarının kontrolünün ötesinde veya NeoTravel Partners tarafından makul bir şekilde öngörülemeyen nedenler.

4. Fesih

National Geographic Partners tarafından tamamen kendi takdirine bağlı olarak sona ermediği sürece, bu Sözleşme Hizmetleri kullanırken tam olarak yürürlükte kalır. Hesabınızı aşağıdaki nedenlerle herhangi bir zamanda feshedebilirsiniz: (i) NeoTravel Partners veya (ii) http://help.neotravel.com/customer/portal/emails/new adresinden Destek Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz . Lütfen hesabınızı silme talebinizi içeren bir e-posta gönderin ve açılır menüden "NeoTravel Community Account" seçeneğini seçin.

NeoTravel  Partners, hesabınızı, herhangi bir aboneliği (hem ücretsiz hem de ücretli) ve / veya herhangi bir zamanda, herhangi bir sebeple veya herhangi bir sebeple, önceden bildirimde bulunarak veya açıklama yapmadan veya herhangi bir açıklama yapmadan, Hizmetlerin (veya herhangi bir kısmının) erişimini sona erdirebilir. Böyle bir fesih için size karşı hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Ayrıca, hesap aboneliğiniz ve / veya Hizmetlere erişiminiz sizin veya NeoTravel Partners tarafından feshedildikten sonra bile, bu Anlaşma, Hizmetlerinizin geçmiş ve gelecekteki kullanımınıza göre tam olarak yürürlükte kalacaktır. Kullanıcı hesabınızı, aboneliğinizi ve / veya Hizmetlere (veya Hizmetlerin herhangi bir kısmına) erişimi sonlandırırsak, yeni bir hesap oluşturmayabilir, yeni bir abonelik satın alamaz veya NeoTravel  Partners'ın önceden yazılı onayı olmadanNeoTravel Hizmetlerine erişmeye çalışamazsınız. . Hesabınızın devredilemez olduğunu kabul edersiniz.

5. Ücretler

NeoTravel Partners'ın, Hizmetlerin herhangi bir kısmı için ücret talep etme hakkını saklı tuttuğunu kabul edersiniz. NeoTravel Partners, bu tür ücretlerin miktarındaki herhangi bir değişiklik dahil olmak üzere bu tür ücretlerin önceden bildirilmesini ve değiştirilen ücreti ödememek istemediğiniz takdirde hesabınızı ve / veya aboneliğinizi iptal etmenin bir yolunu size sağlayacaktır. Eğer ilgili ücret uygulandıktan veya arttırıldıktan sonra Hizmetleri kullanmaya devam ederseniz, abonelik ücretini açıkça kabul etmiş olursunuz ya da buna artıyorsanız, abonelik servisinizin bakiyesi için bu ücreti ödemekten siz sorumlu olursunuz. NeoTravel Partners'ın hesabınızı askıya alması veya sonlandırması ve / veya Hizmetlerin (veya Hizmetlerin herhangi bir kısmının) erişiminin sağlanması durumunda, bu tür ücretlerin veya diğer ödemelerin kullanılmamış bölümlerinin geri ödenmesi hakkına sahip olmayacaksınız,

6. Satınalma NG Ürünleri

Herhangi bir Hizmet özelliğinin satın alınması, aboneliğin (herhangi bir premium abonelik dahil) veya ürünün, herhangi bir Hizmet ("NG Ürünü") yoluyla satın alınmasıyla bağlantılı olarak, kredi kartı ve fatura bilgileri (“Kişisel Finansal Bilgiler”) de dahil olmak üzere kişisel bilgiler vermeniz gerekebilir. ), National Geographic Partners (“İşlemci”) tarafından seçilen, ancak bunlarla bağlantılı olmayan bağımsız bir üçüncü tarafa. İşlemcinin Kişisel Mali Bilgilerinizin toplanması, iletilmesi ve / veya işlemden sorumlu olması ve bazı durumlarda siparişinizin yerine getirilmesi için Kişisel Mali Bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve iletilmesi ve NT Ürünleri için ödeme yükümlülükleri yönetilecektir. İşlemcinin kullanım / hizmet ve gizlilik politikası koşulları. Bir NT Ürünü satın alırsanız,Bir NT Ürününü satın almak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız .

Aboneliğe dayalı belirli NG Ürünler'i satın alırsanız, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve bu tür bir NG Ürünü için İşlemciye sağladığınız kredi veya banka kartı aboneliğinizin faturalandırma döngüsüne göre ücretlendirilir (örn. Aylık, 3 aylık, 6). Aboneliğin otomatik yenileme tarihinden önce aboneliği iptal etmediğiniz sürece, aylık, yıllık). Önceden bildirimde bulunulmadıkça, aboneliğiniz için yenileme ücreti orijinal satın alma fiyatı ile aynı olacaktır. Abonelik için kredi kartınızdan ödeme yapma yetkisinin, büyük ölçüde benzer bir abonelik için otomatik olarak National Geographic Ortaklarının veya İşlemcinin herhangi bir halefine veya atanmasına devredileceğini kabul ve taahhüt etmektesiniz. Bazı abonelik seçenekleri ücretsiz deneme süresini içerir. Sadece bir deneme süresine izin verilir.

NeoTravel  Partners hiçbir garanti vermez ve yasa tarafından sağlanan en üst düzeyde, bir NG Ürünü için İşlemciye bir sipariş verdiğinizde veya bunlarla ilgili olarak herhangi bir kayıp veya zarardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez. NeoTravel Partners, herhangi bir Hizmet için yaptığınız ya da herhangi bir Hizmet yoluyla yaptığınız satın alımlarla ilgili olarak herhangi bir garanti vermez, garanti vermez ve yasanın sağladığı tüm yükümlülükleri üstlenmez. Kişisel Mali Bilgilerinizi kullanan tüm işlemler için, sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir ve tüm masraflardan yalnızca siz sorumlusunuz. İşlemcinizin, bilgilerinizin herhangi birini etkileyen bir veri ihlali yaşadığı durumlarda, NeoTravel Partners'ın bu tür bir veri ihlali için hiçbir şekilde sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

Satın alımlarınız veya işlemlerinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya bilgilerinizin kullanıldığı işlemlerle ilgili bir hata veya yetkisiz bir işlem veya etkinlik olduğuna inanıyorsanız, İşlemciye başvurmalısınız.

7. Sınırlı İçerik Lisansı

Hizmetler; bilgi, metin, dosyalar, resimler, videolar, sesler, müzik eserleri, yazarlık eserleri, materyaller, uygulamalar, yazılım, ürün isimleri, şirket isimleri, ticari isimler, logolar, tasarımlar ve diğer materyalleri veya içerikleri (toplu olarak, NeoTravel Ortakları, NeoTravel ic Society ve NG İştirakleri, lisans verenleri ve görevlendiricileri (“NG Content”), ayrıca kullanıcıların (“Kullanıcı İçeriği”) veya diğer üçüncü tarafların sağladığı materyallerin ve İçeriğin "İçeriği"). Hizmetlerde bulunan NG İçeriği telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer yasalar ile korunmaktadır. Sizinle NeoTravel Ortakları, National Geographic Ortakları, lisans verenleri veya atanmışları arasında olduğu gibi, Nt İçeriğindeki tüm haklara sahiptir. ve servisler. NeoTravel Partners, size, sınırlı, geri alınabilir Hizmetlerin kullanımıyla bağlantılı olarak kişisel, ticari olmayan kullanımınız için NG İçeriğine (herhangi bir yazılım kodu hariç) erişmek ve görüntülemek veya görüntülemek veya yayınlamak için yayınlanamaz, devredilemez lisans. Hizmetler ayrıca Kullanıcı İçeriği içerebilir. Bu Anlaşmada belirtilen veya Ek Hizmetlerde geçerli Hizmet üzerinde açıkça izin verilen durumlar dışında, kopyalayamaz, indiremez, aktaramaz, çoğaltamaz, çoğaltamaz, arşivleyemez, yükleyemez, değiştiremez, tercüme edemez, yayınlayamaz, yayınlayamaz, iletemez, yeniden dağıtamaz, dağıtamazsınız. Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla bulunan herhangi bir İçeriği kullanıma sunmak, sunmak, satmak, çerçevelemek veya derinleştirmek, kullanılabilir hale getirmek veya başka şekilde kullanmak. Hizmetler ayrıca Kullanıcı İçeriği içerebilir. Bu Anlaşmada belirtilen veya Ek Hizmetlerde geçerli Hizmet üzerinde açıkça izin verilen durumlar dışında, kopyalayamaz, indiremez, aktaramaz, çoğaltamaz, çoğaltamaz, arşivleyemez, yükleyemez, değiştiremez, tercüme edemez, yayınlayamaz, yayınlayamaz, iletemez, yeniden dağıtamaz, dağıtamazsınız. Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla bulunan herhangi bir İçeriği kullanıma sunmak, sunmak, satmak, çerçevelemek veya derinleştirmek, kullanılabilir hale getirmek veya başka şekilde kullanmak. Hizmetler ayrıca Kullanıcı İçeriği içerebilir. Bu Anlaşmada belirtilen veya Ek Hizmetlerde geçerli Hizmet üzerinde açıkça izin verilen durumlar dışında, kopyalayamaz, indiremez, aktaramaz, çoğaltamaz, çoğaltamaz, arşivleyemez, yükleyemez, değiştiremez, tercüme edemez, yayınlayamaz, yayınlayamaz, iletemez, yeniden dağıtamaz, dağıtamazsınız. Hizmetlerde veya Hizmetler aracılığıyla bulunan herhangi bir İçeriği kullanıma sunmak, sunmak, satmak, çerçevelemek veya derinleştirmek, kullanılabilir hale getirmek veya başka şekilde kullanmak.

NeoTravel  Partners tarafından ya da yukarıda belirtilen sınırlı lisansla açıkça ve açıkça izin verilmedikçe, çalışma veya materyal oluşturmanın kesinlikle yasaklanmıştır (yazı tipleri, simgeler, bağlantı düğmeleri, duvar kağıdı, masaüstü temaları, çevrimiçi kartpostallar dahil ancak bunlarla sınırlı değildir) NG İçeriğinden türeyen veya bunlardan türeyen, montages, mash-up ve benzeri videolar, tebrik kartları ve lisanssız ürünler). Bu yasak, bu türden türev işlerin veya malzemelerin satılıp satılmadığına, takas edilmediğine veya verilip verilmediğine bakılmaksızın geçerlidir. Ayrıca, doğrudan ya da herhangi bir cihazın, yazılımın, internet sitesinin, web tabanlı hizmetin ya da diğer araçların kullanımı yoluyla, herhangi bir telif hakkı ticari markasını ortadan kaldıramaz, engelleyemez, değiştiremez, atlatamaz, engelleyemez ya da bunlardan sakınamazsınız. veya Hizmetler'de yer alan NG İçeriğinde veya herhangi bir dijital hak yönetim mekanizması, cihaz veya diğer içerik koruma, kopya denetimi veya coğrafi içerikli filtreleme mekanizmaları dahil olmak üzere NG İçeriği ile ilişkili erişim kontrolü önleminde işaretli diğer mülkiyet hakkı bildirimleri. Ulusal Coğrafi Ortaklara veya Hizmetlere açıklayıcı bir tanımlamayla başvurmak için gerekli olduğu durumlar dışında, herhangi bir şekilde herhangi bir NG İçeriğini kullanmanız kesinlikle yasaktır.

NeoTravel Partners'ın yazılı izni olmadan, Hizmetler'de veya herhangi bir başka sunucuda yer alan herhangi bir NG İçeriğini “yansıtamazsınız”. Hizmetleri, Sözleşme tarafından hukuka aykırı veya yasaklanmış herhangi bir amaçla kullanamazsınız. Hizmetleri, Hizmetler'e zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, yükü kaldırabilecek veya bozacak herhangi bir şekilde kullanamazsınız veya diğer tarafların Hizmetlerin kullanımını ve kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Korsanlık, şifre madenciliği veya başka yollarla Hizmetlere yetkisiz erişim sağlamaya teşebbüs edemezsiniz. NeoTravel Partners, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda veya herhangi bir sebep olmaksızın, önceden bildirimde bulunmadan veya herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Hizmetlere veya herhangi bir kısmına erişiminizi sona erdirme hakkını saklı tutar.

8. Hizmetlerin Kullanımındaki Kısıtlamalar

NeoTravel  Partners, tüm İçeriği tamamen kendi takdirine bağlı olarak kaldırma hakkını saklı tutar. Hizmetler aracılığıyla veya bunlarla bağlantılı olarak, yüklediğiniz, yüklediğiniz, ilettiğiniz, e-posta gönderdiğiniz veya başka bir şekilde kullanıma sunduğunuz tüm Kullanıcı İçeriğinden sorumlu olduğunuzu anlıyorsunuz. Ayrıca, Kullanıcı İçeriğinizle ilgili gizlilik veya gizlilik beklentiniz olmadığını da kabul edersiniz. Buna göre, Hizmetler aracılığıyla ya da Hizmetlerle bağlantılı olarak gönderdiğiniz bilgileri dikkatlice seçin. NeoTravel Partners'ın, Kullanıcılar tarafından Hizmetler aracılığıyla gönderilen Kullanıcı İçeriğini kontrol etmediğini ve bu nedenle, rahatsız edici, yanlış veya başka türlü sakıncalı Kullanıcı İçeriğine maruz kalacağınızı anlıyorsunuz. National Geographic Partners, herhangi bir Kullanıcı İçeriği için sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.NtLegalAffairs@neotravel.com .

Ulusal Coğrafi İş Ortakları, Hizmetleri Uygunsuz İçerik veya davranış için izleme sorumluluğunu üstlenmez. NeoTravel , istediği zaman Hizetlerini izleme yetkisine sahipse, NeoTravel Partners yine de Nt İçeriği dışındaki İçeriğin sorumluluğunu üstlenmez, uygunsuz İçeriği değiştirme veya kaldırma yükümlülüğü üstlenmez ve herhangi bir kullanıcı veya ziyaretçi.

Hizmetleri kullanmamayı kabul edersiniz:

 • Aşağıdakileri içeren içeriği gönderin, yükleyin veya başka bir şekilde iletin veya bağlantı verin: yasa dışı; tehdit; küfürlü; müstehcen; kaba; cinsel olarak açık; pornografik veya çıplaklık içermesi; saldırgan; aşırı şiddetli; Başkalarının gizliliğini, tanıtımını, sözleşmesini veya diğer haklarını istila etmek; haksız; yanlış veya yanıltıcı; küçük düşürücü; iftira; nefret; ya da ayrımcı;
 • Patent, ticari marka, ticari sır, telif hakkı, gizlilik, tanıtım veya diğer mülkiyet hakları dahil olmak üzere başkalarının haklarını ihlal etmek;
 • Başka birine taciz etmek veya zarar vermek;
 • Bir reşit olmayan kişiyi sömürmek veya tehlikeye atmak;
 • Herhangi bir kişi veya varlığın kimliğine bürünme veya taklit etme girişiminde bulunma;
 • Herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratan, yok eden veya sınırlayan virüsler, botlar, solucanlar veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya program kullanımını içeren veya başka bir şekilde izinsiz kullanıma izin veren etkinlikleri tanıtın veya bunlara dahil olun. bilgisayar veya bilgisayar ağına erişim veya erişim;
 • NG Hizmetlerini içeren herhangi bir yazılımı deşifre etme, derleme, ayrıştırma veya tersine mühendislik girişiminde bulunma;
 • NeoTravel  Partners'ın sunucuları, ağları veya hesapları dahil olmak üzere, Hizmetlere müdahale etme, hasar verme, devre dışı bırakma, bozulma, bozulma, gereksiz bir yük oluşturma veya Hizmetlere yetkisiz erişim sağlama;
 • Hizmetlerin reklamlarını veya diğer bölümlerini gizlemek, kaldırmak, engellemek, engellemek veya engellemek;
 • Hizmetlerin herhangi bir başka kullanıcısı tarafından sağlanan veya bunlarla ilgili olan tüm bilgileri silme veya gözden geçirme;
 • Kullanıcı adlarını, parolaları, e-posta adreslerini veya Hizmetlerden alınan diğer verileri toplamak veya dağıtmak veya herhangi bir güvenlik teknolojisini veya yazılımını atlatmak veya değiştirmek için teknolojiyi veya komut dosyaları, örümcekler, çevrimdışı okuyucular veya botlar gibi herhangi bir otomatik sistemi kullanın. hizmetler;
 • İstenmeyen toplu mesajların veya Hizmetler aracılığıyla herhangi bir türden istenmeyen toplu iletimin (doğrudan veya dolaylı olarak) gönderilmesini veya gönderilmesini yollayın. Bunu yaparsanız, NeoTravel Ortaklarına önemli zararlar vereceğini, ancak zarar miktarının ölçülmesi çok zor olacağını kabul edersiniz. Bu tür bir zararın makul bir tahmini olarak ve bir ceza olarak değil de tazminat olarak tazminat olarak, National Geographic Partners'a söz konusu iletişimin fiili veya amaçlanan her alıcısı için 50 $ ödeme yapmayı kabul edersiniz;
 • Ticari veya yasa dışı amaçlar için herhangi bir kişisel bilgi talep etmek, toplamak veya talep etmek;
 • Kişinin rızası olmadan başka bir kişinin fotoğrafını veya videosunu postalayın, gönderin veya gönderin;
 • Ticari faaliyetlerde bulunun (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, iş veya reklam teşvikleri, satışlar, yarışmalar, çekilişler, NG İçeriğinin önemli bir kısmının bir endeksini yaratmak, yeniden yaratmak, dağıtmak veya reklamını yapmak veya NG'yi kullanarak bir iş kurmak) İçerik) National Geographic Partners'ın önceden yazılı izni olmadan; National Geographic Ortakları tarafından izin verilmeyen NG Hizmetlerine (İçerik dahil) erişmek, dizini oluşturmak, çerçevelemek veya bunlarla bağlantı kurmak için teknolojiyi veya diğer araçları kullanmak (sınırlama olmaksızın, herhangi bir içerik koruması veya erişiminin devre dışı bırakılması, atlanması veya engellenmesi dahil) izinsiz indirme, akış yakalama, bağlama, çerçeveleme, çoğaltma, erişim veya NG İçeriğinin dağıtılmasını önlemeye yönelik kontrol mekanizmaları);
 • “Robotlar”, “örümcekler” veya “çevrimdışı okuyucular” dahil olmak üzere, herhangi bir otomatik yöntemle Hizmetlere (İçerik dahil) erişme (yalnızca kamuya açık arama motorları üzerinde tek başına yapılan aramalar haricinde ve yalnızca gerektiği ölçüde ve yalnızca Hizmetlerin önbellek veya arşivleri için değil, öncelikli olarak ihlalde bulunan veya yetkisiz içeriği barındıran, teşvik eden veya bunlara bağlanan arama motorlarını veya dizinleri hariç tutarak, genel olarak kullanılabilir arama endeksleri oluşturmak;
 • Rakip hizmetleri tanıtmak veya tanıtmak için Hizmetleri kullanın;
 • Hizmetleri, geçerli olan herhangi bir Yasa ile tutarlı olmayan bir şekilde kullanın;
 • Başkalarının yukarıda belirtilenleri yapmasını teşvik edin, kolaylaştırın veya teşvik edin.

NeoTravel  Partners, hakkını saklı tutar, ancak National Geographic tarafından belirlenen şekilde, işbu Anlaşmayı ihlal eden Kullanıcı İçeriğini veya NeoTravel Partners'ın kendi takdirine bağlı olarak ve size bildirimde bulunmaksızın herhangi bir yükümlülüğü veya sorumluluğu reddeder. NeoTravel Partners'ın, National Geographic Partners'ın kendi takdirine bağlı olarak, kendi hesabını ve / veya aboneliğini sona erdirmek ve / veya raporlamak dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Anlaşmayı ihlal eden herkese karşı yasal işlem yapma ve inceleme yapma hakkını saklı tuttuğunu kabul edersiniz. Kullanıcı İçeriği, yürütme veya yasa uygulayıcı makamlara faaliyet.

NeoTravel  Partners'ın, Hizmetlere sağladığınız veya Hizmetler aracılığıyla sağladığınız veya sizin hakkınızda topladığımız bilgileri  NeoTravel Partners'ın iyi niyetine sahip olduğuna dair kayıt bilgileri ve Kullanıcı İçeriği'ne erişebildiğini, koruduğunu veya ifşa ettiğini, kabul ettiğinizi ve kabul ettiğinizi kabul edersiniz. erişim, koruma veya ifşa etme aşağıdakiler için gereklidir: (i)NeoTravel Ortaklarının, ebeveynlerimizin, yan kuruluşlarının veya iştiraklerinin (“NG Üyeleri”) yasal haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülklerini korumak, uygulamak veya savunmak veya bunların çalışanlar, aracılar ve yükleniciler (işbu Anlaşmanın uygulanması veya diğer sözleşmelerimiz dahil); (ii) Acil Durumlar dahil olmak üzere Hizmetlerin veya halkın güvenlik, gizlilik ve güvenliğini korumak; (iii) sahteciliğe karşı veya risk yönetim amaçları için; (iv) Uygulanabilir Yasa veya yasal sürece uymak; veya (v) kamu ve hükümet yetkililerinin taleplerine cevap vermek.

NeoTravel

Partners işinin tamamını veya bir bölümünü satıyorsa veya varlıklarının bir satışını veya devredilmesini yapıyorsa veya başka bir şekilde işinin bir kısmının veya bir kısmının devredilmesiyle veya devredilmesiyle ilgiliyse, NeoTravel Partners, bilgilerinizi taraflara devredebilir veya İşlemin tarafları, bu işlemin bir parçası olarak.

NeoTravel  Partners, Kullanıcı İçeriği'nin depolama kapasitesini sınırlama hakkını saklı tutar. Kullanıcı İçeriğinizin yedek kopyalarını tutmak için tüm sorumluluğu üstlenirsiniz ve National Geographic Partners, National Geographic Partners tarafından veya başka bir nedenle kaldırılmasından dolayı Kullanıcı İçeriğinizin kaybedilmesiyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

9. Mesaj Panolarında ve Forumlarda Kullanıcı İçeriği

NeoTravel  Partners, kullanıcılara genel olarak halka açık olabilen mesaj panoları, öyküler, fotoğraflar ve / veya forumlar (topluca "Forumlar") mesajlarını, tüm Hizmetler üyelerine veya belirli bir gruba gönderme olanağı sunabilir. Servis üyeleri Forumlarda yayınladığınız tüm Kullanıcı İçeriğinin Kullanıcı İçeriği olduğunu ve Forumlarda yayınlayarak, yukarıda belirtilen Kullanıcı İçeriği ve bu Forumlara özel olarak uygulanabilecek diğer kurallar ile ilgili kurallara ve kısıtlamalara uymayı kabul ettiğinizi kabul edersiniz. V Partners haklarını saklı tutar, ancak Kullanıcı İçeriğini herhangi bir Forum'a göndermemenizi ve Kullanıcı İçeriğinizi bir Forum'dan sınırlamayı veya kaldırmanızı veya Kullanıcı İçeriğinizi herhangi bir nedenle herhangi bir sebeple bir Forum'a dahil etmenizi engellemek için herhangi bir yükümlülüğü veya sorumluluğu reddeder. Ulusal Coğrafya Ortakları’nda tek takdir hakkı ve size bildirimde bulunmadan. Forumlar dahil olmak üzere Hizmetler veya Hizmetler aracılığıyla herhangi bir hassas bilgiyi (örneğin, sosyal güvenlik numaraları, sağlık veya ceza arka planı) ifşa etmenizi istemiyoruz.

10. Kişisel Haklarınız ve Kullanıcı İçeriğinize Lisans Verme

National Geographic İş Ortakları, Hizmetler aracılığıyla, Hizmetlerle ilgili olarak veya bunlarla bağlantılı olarak, yüklediğiniz, yüklediği, e-posta göndereceğiniz, ilettiğiniz veya başka bir şekilde kullanıma sunduğunuz Kullanıcı İçeriği'nde (telif hakkı dahil olmak üzere) hiçbir mülkiyet hakkı (toplu olarak “İletim”) talep etmez. Aşağıdaki “Talep Edilmemiş Gönderimler” bölümünde açıklandığı üzere, istenmeyen gönderileriniz ile ilgili olarak; Bununla birlikte, Kullanıcı İçeriğinin bir NG Bağlı Kuruluşunun sahip olduğu herhangi bir NG İçeriğini veya içeriğini içermemesi sağlanmıştır. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğini Hizmetler aracılığıyla veya bunlarla bağlantılı olarak göndererek veya ileterek, National Geographic Ortaklarına, NeoTravel Society'ye ve Nt Bağlı Kuruluşlarımıza, lisans sahiplerine, atananlara ve yetkili kullanıcılara, dünya çapında, kalıcı, geri alınamaz -özel, tam ve telifsiz, kamuya açık, kamuya açık, çoğaltılabilir, alt lisansa dayalı, açık bir şekilde (kısmen veya tamamen) haklı (tüm ahlaki haklar dahil) ve kullanma, değiştirme, alıntılama, uyarlama, yayınlama, tercüme etme, türev eserler oluşturma ve derleme yapma özgürlüğü. Kullanıcı İçeriği'nde, herhangi bir yerde, herhangi bir biçimde ve şu anda bilinen veya daha sonra tasarlanan tüm medya formatları üzerinde ve içinde yer aldığı ölçüde, adınız, sesiniz, benzerliğiniz ve diğer kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi içeren bu Kullanıcı İçeriğini yayınlayın ve dağıtın. promosyon, pazarlama, ticaret veya ticari olmayan veya ticari amaçlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü amaç. Ek olarak,NeoTravel Partners, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir amaç için, söz konusu Kullanıcı İçeriği içinde yer alan herhangi bir fikri, konsepti, teknik bilgiyi veya tekniği kullanmakta serbesttir. Hizmetler dahil olmak üzere ticari ürünler ve hizmetler geliştirmek, üretmek, pazarlamak ve sağlamak. NeoTravel   Partners'ın bu Kullanıcı İçeriğini kullanması, size herhangi bir bildirimde bulunulmasını veya atıfta bulunulmasını gerektirmeyecektir ve bu tür kullanım, size veya başka bir kişiye veya kuruluşa herhangi bir ödeme veya herhangi bir ödeme yapılmasına gerek olmaksızın gerçekleşecektir. Ulusal Coğrafi İş Ortakları, herhangi bir belgeyi yürütme veya herhangi bir eylemde bulunma yetkisine sahip temsilciniz olarak Ulusal Coğrafi İş Ortaklarını atamış olursunuz, National Geographic Partners bu Sözleşmedeki NeoTravel Ortaklarına verdiğiniz hakları onaylamak için uygun görmeyi kabul edebilir. Bu Kullanıcı İçeriğinin kullanımı, size herhangi bir bildirimde bulunulmasını veya atıfta bulunulmasını gerektirmeyecektir ve bu tür kullanım, size veya başka bir kişiye veya kuruluşa herhangi bir ödeme veya herhangi bir ödeme yapılmasına gerek olmaksızın gerçekleşecektir. Ulusal Coğrafi İş Ortakları, herhangi bir belgeyi yürütme veya herhangi bir eylemde bulunma yetkisine sahip temsilciniz olarak Ulusal Coğrafi İş Ortaklarını atamış olursunuz, NeoTravel Partners bu Sözleşmedeki National Geographic Ortaklarına verdiğiniz hakları onaylamak için uygun görmeyi kabul edebilir. Bu Kullanıcı İçeriğinin kullanımı, size herhangi bir bildirimde bulunulmasını veya atıfta bulunulmasını gerektirmeyecektir ve bu tür kullanım, size veya başka bir kişiye veya kuruluşa herhangi bir ödeme veya herhangi bir ödeme yapılmasına gerek olmaksızın gerçekleşecektir. Ulusal Coğrafi İş Ortakları, herhangi bir belgeyi yürütme veya herhangi bir eylemde bulunma yetkisine sahip temsilciniz olarak Ulusal Coğrafi İş Ortaklarını atamış olursunuz, NeoTravel Partners bu Sözleşmedeki National Geographic Ortaklarına verdiğiniz hakları onaylamak için uygun görmeyi kabul edebilir.

Aşağıdakileri beyan ve garanti etmektesiniz: (i) Sizin tarafınızdan Gönderilen Kullanıcı İçeriğine, Hizmetlere ve / veya Üçüncü Taraf Hizmetlerine bağlı olarak veya bunlarla bağlantılı olarak sahip olduğunuzda veya bu bölümde belirtilen lisansı verme hakkına sahipseniz ve (ii) Kullanıcı İçeriğinin Sizin tarafınızdan veya Hizmetler ve / veya Üçüncü Taraf Hizmetleri ile bağlantılı olarak iletilmesi, gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşme haklarını veya herhangi bir kişi veya kuruluşun diğer haklarını ihlal etmemektedir. Hizmetler veya Üçüncü Taraf Hizmetlerinde Sizin Tarafınızdan İletilen Kullanıcı İçeriğinin kullanımı nedeniyle, herhangi bir kişi veya kuruluştan kaynaklanan tüm telif hakları, ücretler ve diğer paralar için ödeme yapmayı kabul edersiniz. Kullanıcı İçeriğinizi herhangi bir Hizmetten, NeoTravel Partners'tan silerseniz Bu Kullanıcı İçeriğine verilen lisans, silme işleminin tam olarak uygulanması için makul bir süre sonra sona erecektir. Ancak, Kullanıcı İçeriği, National Geographic Partners'ın geçerli Hizmete ait olan ve kamuya açık olmayan yedek kopyalarında saklanabilir. Ayrıca, NeoTravel Partners'ın Kullanıcı İçeriğinizi silmeden önce kullandığı ölçüde, NeoTravel Partners, Kullanıcı İçeriğiniz silindikten sonra bile önceden var olan kullanımları yapma hakkını saklı tutar. (İ) Kullanıcı İçeriğinizin Hizmetlerden silinmesinin sonuçlanmayacağını ve NeoTravel Partners'ın, bu Kullanıcı İçeriği ile önceden sağlanan veya bu Kullanıcı İçeriğine erişim sağlayan herhangi bir üçüncü tarafın bu Kullanıcı İçeriğinin silinmesinden sorumlu olmadığını kabul edersiniz. Hizmetten silmek için

11. Atış Topluluğunuz için Özel Kurallar

Yukarıdaki şartlara bakılmaksızın, NeoTravel  Partners, sizin tarafınızdan gönderilen ve size ait olan Shot ™ içeriğinizi, Sizin Çekiminizin içeriği veya İçeriğinizin tanıtımı sırasında yayınladığınız Shot ™ içeriğinizi içeren herhangi bir NG Ürününde, size tazminat ödemeksizin, yalnızca sizin tarafınızdan yayınlanmış olan Shot ™ içeriğini kullanabilir. ™ toplulukları veya sırasıyla hizmetlerin ardıl bölümleri veya toplulukları.

NeoTravel  Partners, yukarıda belirtilenler dışındaki NG Ürünleri'nde (örneğin bir kitap veya e-kitap, mal, mobil Uygulama vb.) Sizin tarafınızdan yayınlanan Shot ™ içeriğinizin kullanım haklarını kullanabilir ve NNeoTravel Partners'ın size ödeme yapması mümkündür. National Geographic Partners'ın önceden belirlenmiş oranları. Bununla birlikte, size yapılan herhangi bir ödeme, kayıt bilgilerinizin güncel tutulması ve NeoTravel Partners'ın üçüncü taraflara ödeme yapmak için gerekli olan tüm evraklarınızın tamamlanması şartıyla sağlanır. National Geographic Partners, geçerli yasaları ihlal edeceğine veya gönderiminizin bu Anlaşmayı ihlal ettiğine makul ölçüde inanıyorsa National Geographic Partners'ın bu tür kullanım için size ödeme yapma hakkını da saklı tutar.

12. Telif Haklarını İhlal Eden Maddelerin Kaldırılması

NeoTravel  Partners, diğerlerinin fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve kullanıcılarımızın aynı şeyi yapmasını gerektirir. National Geographic Partners'ın, hak ihlalinde bulunan kullanıcı ve hesap sahiplerinin uygun koşullarında fesih yapılmasını öngören bir politikası vardır. Partners, aynı zamanda, herhangi bir şahsın ABD yasaları uyarınca telif haklarını ihlal eden İçeriğin herhangi bir iletimine erişim hakkını, 17 USC § 512 (c) 'nin gerekliliklerine büyük ölçüde uyan bir bildirim aldıktan sonra da saklama hakkını saklı tutar (c) (3) yukarıda belirtildiği gibi.

Hizmetlerdeki materyallerin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız .

Hizmetler’de bulunan ya da Hizmetler’den bağlantısı olan herhangi bir materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, aşağıdaki telif hakkı bildiriminin tamamını içeren tüm hak ihlali iddialarını yazılı bir bildirimde bulunmanız gerekir: (a) Hak talebinde bulunulan telif hakkıyla korunan çalışmanın tanımlanması ihlal edilmiş veya birden fazla telif hakkı alınmış eser tek bir bildirimle karşılanmışsa, bu tür çalışmaların temsili bir listesi; (b) iddia edilen hak ihlalinde bulunan malzemenin ve NeoTravel   Partners'ın, Hizmetler üzerindeki malzemeyi (iddia edilen hak ihlalinde bulunan malzemenin URL (ler) i gibi) bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli olan bilgilerin belirlenmesi; (c) NeoTravel Ortaklarının size, örneğin bir adres, telefon numarası ve bir e-posta adresi gibi sizinle iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi; (d) Sizin tarafınızdan yapılan bir beyanda, tartışmalı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya Geçerli Yasa tarafından yetkilendirilmediğine iyi niyetle inandığınız; (e) bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve beyannamesiz bir cezaya tabi tutulduğunu, sizin hakkınızda ihlal edildiğini iddia ettiği veya kendi adına hareket etmeye yetkili olduğu münhasır hakkın sahibi olduğunuzu belirten bir beyanınız. ; ve (f) fiziksel veya elektronik imzanız. Talep edilen bir hak ihlali bildirimi için National Geographic Partners'ın Telif Hakkı Temsilcisine şu şekilde ulaşılabilir: Telif Hakkı Ajansı, NeoTravel Partners, . Bildirimi, hak ihlali iddialarınızın gerçekleştiği Hizmetin dikkatine gönderdiğinizden emin olun.NGPLegal@natgeo.com .

Bir telif hakkı sahibinin bildirmesi nedeniyle kaldırılmış bir Hizmete materyal gönderdiyseniz .

NeoTravel  Partners'ın bir telif hakkı sahibinden hak talebinde bulunduğu iddia edilen bir hak ihlali nedeniyle kaldırıldığı Hizmetler'e materyal gönderdiyseniz, NeoTravel Partners, malzemenin kaldırıldığını veya devre dışı bırakıldığını bildirmek için derhal makul adımları atacaktır. Bu bildirim, Hizmetler ile ilgili genel bir bildirim veya varsa NeoTravel Partners'a vermiş olduğunuz adreslere yazılı veya elektronik iletişim yoluyla olabilir. Aşağıdaki bildirimlerin tümünü içeren yazılı bir iletişimde bu bildirime cevap olarak karşı bildirimde bulunabilirsiniz: (i) kaldırılan veya erişimin devre dışı bırakıldığı malzemenin tanımlanması ve malzemenin daha önce göründüğü yer. kaldırıldı veya erişimi devre dışı bırakıldı; (ii) yalancı bir cezanın cezası ile sizin tarafınızdan yapılmış bir beyanname, malzemenin kaldırılması veya devre dışı bırakılması ya da devre dışı bırakılması ya da devre dışı bırakılması nedeniyle malzemenin kaldırıldığını ya da devre dışı bırakıldığına iyi niyetle inandığınızı; (iii) adınız, adresiniz, telefon numaranız ve adresinizin bulunduğu adli bölge Federal Bölgesel Mahkemesinin yargı yetkisine rıza gösterdiğiniz veya adresinizin Avrupa dışında olduğu durumlarda, herhangi bir yargı için NeoTravel Partners'ın bulunduğu bölge, ve malzemenin veya söz konusu kişinin temsilcisinin kaldırılmasını veya devre dışı bırakılmasını talep eden bildirim sağlayan kişiden sürecin hizmetini kabul edersiniz; ve (iv) fiziksel veya elektronik imzanız. Adres, telefon numarası ve adresinizin bulunduğu adli bölge Federal Bölge Mahkemesinin yargı yetkisine rıza gösterdiğiniz veya NeoTravel Ortaklarının bulunduğu herhangi bir adli bölge için adresiniz Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa bulunan ve materyale veya söz konusu kişinin temsilcisine erişimin kaldırılmasını veya devre dışı bırakılmasını talep eden bildirim sağlayan kişiden işlemin hizmetini kabul edeceğinizi; ve (iv) fiziksel veya elektronik imzanız. Adres, telefon numarası ve adresinizin bulunduğu adli bölge Federal Bölge Mahkemesinin yargı yetkisine rıza gösterdiğiniz veya NeoTravel Ortaklarının bulunduğu herhangi bir adli bölge için adresiniz Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa bulunan ve materyale veya söz konusu kişinin temsilcisine erişimin kaldırılmasını veya devre dışı bırakılmasını talep eden bildirim sağlayan kişiden işlemin hizmetini kabul edeceğinizi; ve (iv) fiziksel veya elektronik imzanız. ve materyale veya söz konusu kişinin temsilcisine erişimin kaldırılmasını veya devre dışı bırakılmasını talep eden bildirim sağlayan kişiden sürecin hizmetini kabul edeceğinizi; ve (iv) fiziksel veya elektronik imzanız. ve materyale veya söz konusu kişinin temsilcisine erişimin kaldırılmasını veya devre dışı bırakılmasını talep eden bildirim sağlayan kişiden sürecin hizmetini kabul edeceğinizi; ve (iv) fiziksel veya elektronik imzanız.

Lütfen 17 USC §512 (f) 'nin altında, iddia edilen ihlal veya herhangi bir karşı bildirimin bildiriminde bilerek yanlış beyanda bulunan herhangi bir kişinin zararlardan sorumlu olabileceğini unutmayın.

13. Üçüncü Taraf Linkleri ve Hizmetleri

Hizmetler sağlayabilir veya üçüncü taraflar, üçüncü taraflarca (topluca "Üçüncü Taraf Hizmetleri") oluşturulan diğer web sitelerine, uygulamalara, kaynaklara veya diğer hizmetlere bağlantılar sağlayabilir. Bir Üçüncü Taraf Hizmetiyle bağlantı kurduğunuzda, NeoTravel Partners ile değil, üçüncü tarafla etkileşim halindesiniz. Bir Üçüncü Taraf Hizmetini kullanmayı ve onunla bilgi paylaşmayı seçerseniz, Üçüncü Taraf Hizmetleri bilgilerinizi Üçüncü Taraf Hizmetinin gizlilik politikasına ve söz konusu Üçüncü Taraf Hizmetindeki gizlilik ayarlarınıza göre kullanabilir ve paylaşabilir. Ayrıca, Üçüncü Taraf Hizmetini sağlayan üçüncü taraf, teknoloji, geliştirme veya ödeme hizmetleri gibi uygulama veya hizmet bölümlerini sağlamak için diğer tarafları kullanabilir. NeoTravel Partners sorumlu değildir veya açık veya zımni hiçbir garanti vermez. Üçüncü Taraf Hizmetlerine veya söz konusu Üçüncü Taraf Hizmetlerinin sağlayıcılarına ilişkin olarak (bu üçüncü Taraf Hizmet tarafından sağlanan bilgilerin veya gizlilik uygulamalarının doğruluğu veya eksiksizliği dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere). Herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetinin veya Hizmetlere bir bağlantının dahil edilmesi, Üçüncü Taraf Hizmetinin onaylanması veya onaylanması anlamına gelmez. NeoTravel Ortakları, web sitesi NG Hizmetine bağlantı kursa ve hatta bir NG Bağlı Şirketi veya başka bir şekilde National ile bağlantılı bir şirket tarafından işletilse bile, bu Anlaşmaya bağlanan Hizmetler dışındaki herhangi bir web sitesinin içeriği veya uygulamalarından sorumlu değildir. Coğrafi Ortaklar. Hizmetleri kullanarak, National Geographic Partners'ın herhangi bir web sitesinden ev sahipliği yapan ve herhangi bir web sitesinden sunulan herhangi bir içerik veya diğer materyaller için sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul edersiniz. Hizmetler dışında mobil site veya uygulama. Üçüncü Taraf Hizmetlerine eriştiğinizde, bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız. NeoTravel Partners, etkileşimde bulunduğunuz tarafın bilmediği ve rahat olduğu sürece, herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmeti aracılığıyla size herhangi bir kişisel tanımlayıcı bilgi vermemenizi teşvik eder. Herhangi bir Hizmete hipermetin bağlantısı oluşturmayı düşünüyorsanız, ilgili hizmetten bir e-posta göndererek onayla iletişime geçmeli ve ondan bilgi almalısınız.NGPLegalAffairs@natgeo.com . Hipermetin bağlantılarını kurarken, herhangi bir şekilde, açıkça veya dolaylı olarak, ilgili çalışanları, temsilcileri, yöneticileri, memurları veya hissedarları dahil olmak üzere National Geographic Partners'ın onayını, sponsorluğunu veya desteğini aldığınız anlamına gelmemelisiniz.

14. Piyangolar ve / veya Yarışmalar

Hizmetlere NeoTravel Partners tarafından yapılan çekilişler, yarışmalar, oyunlar ve diğer promosyonlar, katılmak için tam ad, posta kodu, e-posta adresi ve telefon numarası gibi bazı bilgileri sağlamanızı gerektirebilir. NeoTravel Partners, çekilişlerinin, yarışmalarının, oyunlarının ve diğer promosyonlarının bir kısmını veya tamamını yönetmek ve yönetmek için Ulusal Coğrafi Ortaklar tarafından seçilen ancak bunlarla bağlantılı saygın bir üçüncü taraf kullanabilir. Bu üçüncü taraf, çekilişlere, yarışmalara, oyunlara veya diğer tanıtımlara katılmak için verdiğiniz bilgilerin bir kısmına veya tümüne erişebilir. Çekilişlerimiz ve / veya yarışmalarımız 18 yaş ve üstü bireylere yöneliktir. ve 18 yaşın altındaki kişiler, ilgili çekilişlerin veya yarışmaların resmi kurallarına özel olarak izin verilmedikçe, katılmaya uygun değildir. Ulusal Coğrafi İş Ortakları, bir bireyin verilen ödülleri toplaması için yaş kanıtı gerektirir.

15. Üye Uyuşmazlıkları

Diğer NeoTravel c Partners kullanıcıları ve ziyaretçileri, Üçüncü Taraf Hizmet sağlayıcıları, İşlemciler veya Hizmetler aracılığıyla veya bunlarla bağlantılı olarak etkileşimde bulunduğunuz diğer taraflarla olan etkileşimlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz. National Geographic Partners, bu ihtilaflara herhangi bir şekilde dahil olma hakkını saklı tutar, ancak hiçbir yükümlülüğü yoktur.

16. Gizlilik

Hizmetlerin kullanımı da , bu Sözleşmeye bu referans ile dahil edilen Gizlilik Politikamıza tabidir .

17. Sorumluluk Reddi

NG HİZMETLERİ “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” VE ULUSAL COĞRAFİ ORTAKLARIN, NG HİZMETLERİNİN KULLANIMINDAN VEYA SÜREKLİ BULUNMAMASINDAN HERHANGİ BİR ÖZEL SONUÇLARI GARANTİ ETMEZ VEYA SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. UYGULANABİLİR YASANIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, ULUSAL COĞRAFYA ORTAKLARI, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL EDİLMEMESİ İLE İLGİLİ ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL OLMAK ÜZERE ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VE KOŞULLARI AÇIKÇA REDDEDER VE BİR PERFORMANS DERSİ VEYA SATIN ALMA DERSİ İLE İLGİLİ GARANTİLER. YUKARIDAKİ GEÇİCİ ORTAKLARIN YÜRÜRLÜĞÜNÜN GENELİNİ SINIRLAMADAN, NG HİZMETLERİNİN KULLANIMININ KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAĞINI GARANTİ ETMEMEKTEDİR. NG HİZMETLERİ VEYA ONLAR virüs veya diğer zararlı içerikler barındırmadığını OLACAK MEVCUT olduğu sunuculara, YOLUYLA VEYA NG HİZMETLERİ YA ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ İLE İLGİLİ OLARAK AÇIK EDİNECEĞİNİZ TÜM BİLGİLER (DAHİL VEYA BU ANCAK BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR BU KULLANICI İÇERİĞİ YA DA ÜÇÜNCÜ ŞAHIS REKLAM REKLAMLARINA DOĞRU, GÜVENİLİR, KESİNLİKLE VEYA TAMAMLANACAKTIR. HİÇBİR DURUMDA National Geographic'in ORTAKLARI YA BİZİM National Geographic'in ORTAKLARI BAĞLI NG HİZMETLERİ SORUN VEYA TEKNİK tutukluk KULLANIMI KAYNAKLANAN (VERİ KAYBI, MÜLKİYET HASAR, YARALANMA VEYA ÖLÜM SINIRLI DAHİL ANCAK) KAYIP VE HASAR SORUMLU OLACAK BİR NATIONAL GEOGRAPHIC ORTAKLARI TOPLANTIDA NG HİZMETLERİN KULLANIMI, DEVAM BAĞLANTILI OLARAK HERHANGİ MALZEME YÜKLENEN VEYA NG HİZMETLERİ İLE BAĞLANTILI OLARAK ELDE, KULLANICI İÇERİĞİ, HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ KİŞİLİK REKABET VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETİ, YA DA HİZMETLERLE BAĞLANTILI OLARAK VEYA HİZMETLERLE BAĞLANTILI OLARAK, YA DA ONLINE VEYA ÇEVRİMİÇİ HİÇBİR ŞEKİLDE VERİLMEMEKTEDİR. KULLANICI İÇERİĞİNİN, ÜÇÜNCÜ ŞAHIS REKLAMLARININ, ÜÇÜNCÜ TARAFIN HİZMETLERİNİN VE ÜÇÜNCÜ TARAFLARDAN SAĞLANAN MAL VEYA HİZMETLERİN KULLANIMINIZ SORUMLULUĞUNUZU VE KENDİ RİSKİNİN SİZE AİTTİR.

NG HİZMETLERİNİN KULLANIMINDAN VE VEYA BAĞLANTILI OLARAK VERİLEN VEYA BAĞLANTILI HERHANGİ BİR BİLGİLERİN GÜVENLİ OLMAYABİLECEĞİNİ VE YETKİLİ TARAFLARDAN KABUL EDİLECEĞİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE KABUL EDİYORSUNUZ. BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZE VEYA BİREYSEL HİZMETLERİN KULLANIMIYLA İLGİLİ OLDUĞUNUZ KAYIP VERİLERİNİN DİĞER EMLAK VEYA GERİ ÖRNEKLERİNE BAKIM, ONARIM VEYA DÜZELTME MALİYETİ İÇİN SORUMLULUĞUNUZU KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.

Kullanıcı İçeriği, üçüncü taraf reklamları ve Üçüncü Taraf Hizmetleri, National Geographic Ortaklarının, National Geographic Society'nin veya NG Bağlı Kuruluşlarımızın görüşlerini veya politikalarını yansıtmaz.

18. Sorumluluğun Sınırlandırılması

UYGULANABİLİR YASANIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, ULUSAL COĞRAFYA ORTAKLARIMIZ, BİZİM BAĞLI KURULUŞLARININ KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE DAHİL OLMAK ÜZERE DAHİL OLMAK ÜZERE, DOLAYLI, DOLAYLI, MAHKEME, ARIZİ, ÖZEL VEYA HİÇBİR ZARARLARDAN SORUMLU OLACAKTIR. ULUSAL COĞRAFYA ORTAKLARININ OLUŞTURULMASI DURUMUNDA OLDUĞU GİBİ HİZMETLERİ KULLANMAK İÇİN YA DA KULLANIMINIZIN KULLANIMINDAN YA DA BU HASARLARDAN SORUMLULUĞUNDAN EMİN OLUN. BURADA SÖZLEŞMEYE YÖNELİK KONUSUNDA, GEÇERLİ YASALARIN, ULUSAL COĞRAFYA ORTAKLARININ VE BİZİM BAĞLI KURULUŞLARININ HERHANGİ BİR NEDENİYLE İLGİLİ SORUMLULUĞU VEYA BAŞVURU FORMU İLE İLGİLİ SORUMLULUĞU, TÜM ZAMANLARIN AMACIYLA SINIRLI OLACAĞINI KABUL ETMEMEKTEDİR. İDDİA ÖNCEDEN İKİNCİ (12) AYLIK SIRASINDA NG HİZMETLERİNE, ULUSAL COĞRAFYA ORTAKLARINIZA TARAFINIZDAN ÖDENMİŞ OLUR.

SİZ, SİZ  "NeoTravel"  ORTAKLARIN HAREKETLERİ VEYA İHMALİ VEYA NG HİZMETLERİ KULLANARAK KAYNAKLANAN uğrayabileceğiniz zararlardan onarılamaz DEĞİL VE edınız YA DA HERHANGİ BİR KİŞİNİN yeteneği KISITLAYAN ihtiyati tedbirin VEYA DİĞER adil telafi için hakkı İÇİN YETERSİZ OLDUĞUNU KABUL NG HİZMETLERİNİN HERHANGİ BİR PORTİYONUNA ERİŞİM.

BU BÖLÜMÜN SINIRLAMALARI, İHMALİ SORUMLULUĞUN SÖZLEŞME, TORT, NEGLIGENCE, STRICT SORUMLULUĞU VEYA DİĞER BAŞKA HİÇBİR BÜTÜNLÜĞE DAYALI OLARAK, ULUSLARARASI COĞRAFİ ORTAKLARIN HERHANGİ BİR ZARARLARDAKİ OLASILIKLARDAN İZİN VERİLMİŞ OLDUĞUNU GEÇER.

19. Amerika Birleşik Devletleri Yargı Yetkisi

National Geographic Partners, Amerika Birleşik Devletleri'nde Hizmet vermektedir. National GeographicPartners, NG İçeriğinin, Hizmetlerin diğer yerlerde kullanım için uygun (veya bazı durumlarda mevcut) olduğunu temsil etmemektedir. Hizmetleri Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bir yargı alanından kullanırsanız, kendi inisiyatifinizi yaptığınızı kabul edersiniz ve Hizmetler'i kullanımınız için geçerli olan yerel yasalara uymaktan siz sorumlusunuz.

Hizmetlerin tamamı dünya çapında veya ülke çapında mevcut değildir ve National Geographic Partners, Amerika Birleşik Devletleri içinde veya dışında herhangi bir yargı alanında herhangi bir Hizmet alabileceğinizi beyan etmez.

20. ABD İhracat Kontrolleri

Hizmetler (“Yazılım”) ile bağlantılı olarak sunulan yazılım ayrıca Amerika Birleşik Devletleri ihracat kontrollerine tabidir. Hizmetlerden hiçbir Yazılım indirilemez veya ABD ihracat yasalarını ihlal ederek başka bir şekilde ihraç veya yeniden ihraç edilemez. Yazılımı indirmek veya kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

21. Tahkim Anlaşması

(1) NG Bağlı Kuruluşlarımız NeoTravel Society, temsilciler, çalışanlar, ilgi alanlarındaki öncüller, ardıllar ve atamalar dahil olmak üzere NeoTravel Ortakları ve siz veNeoTravel Partners arasındaki herhangi bir Anlaşmazlığın (burada tanımlandığı şekilde) herhangi bir NeoTravel Partners ile olan ilişkinizin yönü, mahkemede değil, bağlayıcı, gizli, bireysel ve adil bir tahkim sürecinde çözülecektir. Her biriniz ve NeoTravel Partners, mahkemede dava açma hakkından vazgeçmeyi kabul eder. “Uyuşmazlık” terimi, uygulanacak en geniş anlamla verilecektir ve sözleşmede, yasada olsun, siz ve NeoTravelNeoTravel Ortakları arasındaki herhangi bir anlaşmazlığı, talebi, talebi, sayımı, eylem sebebini veya tartışmayı içerecektir. yönetmelik, tüzük, haksız fiil (bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, dolandırıcılık, yanlış beyan, hileli teşvik, ihmal veya başka herhangi bir kasıtlı tort) veya başka herhangi bir yasal veya hakkaniyet teorisi. “Uyuşmazlık” terimi, sizin ve National Geographic Partners'ın, bu Tahkim Anlaşması ile ilgili veya bu Tahkim Anlaşması ile ilgili herhangi bir ve tüm hak taleplerini, bu Kullanım Koşullarının başka herhangi bir yönünü (uygulanabilirlikleri ve uygunluğu dahil olmak üzere) içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir. uygulanabilir yasalara,NeoTravel Partners tarafından sağlanan herhangi bir ürün veya hizmet, herhangi bir faturalandırma anlaşmazlığı ve telefon, kısa mesaj veya diğer tarafımızdan alınan diğer herhangi bir iletişim ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık. Bu Tahkim Anlaşmasının tek istisnası, (i) Ulusal Coğrafi Ortakların her birinin küçük davalar mahkemesinde dava açma hakkını elinde bulundurması ve (ii) her birinizin ve NeoTravelPartners'ın, hak ihlalinde bulunmak için diğerine karşı dava açmasıdır. fikri mülkiyet haklarının kötüye kullanılması. Bu istisnaların uygulanıp uygulanmadığı konusundaki anlaşmazlıklar, bu tür eylemlerin getirildiği mahkeme tarafından çözülür; Tahkime olan tüm diğer anlaşmazlıklar hakem tarafından çözülür. Her biriniz ve NeoTravel Partners, aynı zamanda, bir sınıf eyleminde veya başka bir şekilde, her biriniz ve NeoTravel Partners'ı (aşağıda bu Tahkim Anlaşmasının 9. paragrafına bakınız) temsil etme isteğini bırakmayı kabul eder. Tahkim kararında hakim veya jüri yoktur ve tahkim kararının mahkeme kararı sınırlıdır. Bir hakem bu Tahkim Anlaşmasını takip etmelidir. Bununla birlikte, hakem bireysel olarak aynı zarar ve mahkeme kararı olarak (ihtiyati tedbir kararı ve yasal tazminat da dahil olmak üzere) verilebilir.

(2) Bu Anlaşma, eyaletlerarası ticarette bir işlemi kanıtlar ve bu nedenle, Federal Tahkim Yasası, 9 USC §§ 1-16, bu Tahkim Anlaşmasının yorumlanmasını ve uygulanmasını yönetir. Bu Tahkim Anlaşması bu Anlaşmanın sona ermesinden sonra da geçerli olacaktır.

(3) Sizinle NeoTravel Ortakları arasındaki herhangi bir tahkim, 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren geçerli olan JAMS Kolaylaştırılmış Tahkim Kuralları ve Prosedürleri uyarınca (JAMS Kuralları), Adli Tahkim ve Arabuluculuk Hizmetleri A.Ş. (“JAMS”) tarafından yürütülecektir. ), bu anlaşma tarafından tahkim edilmek üzere değiştirildi. Tahkim, tek bir tarafsız hakem tarafından yapılacaktır ve siz ve NeoTravelPartners'ın tek bir hakemin kim olacağı konusunda hemfikir olmasanız, hakem Ulusal Coğrafi Ortakların katılımı ve katılımı ile JAMS Kuralları uyarınca atanacaktır. JAMS Kural 12'ye uygun olarak. JAMS Kuralları http://www.jamsadr.com/rules-streamlined-arbitration/ adresinde bulunabilir . Tüketici Tahkim Asgari Standartlar mevcutturhttp://www.jamsadr.com/consumer-minimum-standards/ . Hakem, bu Tahkim Anlaşmasının şartlarına tabidir.

(4) Sizin ya da NeoTravelPartners'ın bir Uyuşmazlığa hakemlik etmek istemesi durumunda, siz veya NeoTravel Partners'ın önce postayla, diğer adı, adresi ve iletişim bilgilerini belirten yazılı bir Uyuşmazlık Bildirimi (“Bildirim”) göndermesi gerekir. bildirimde bulunan tarafın, uyuşmazlığa neden olan belirli gerçekler, Bildirimin ilgili olduğu NG Servisi ve talep edilen yardım. Ulusal Coğrafya Ortaklarına Duyurunuzun, Tahkim İhtilafı Bildirimi, İş ve Hukuk İşleri, Dava VP, 1145 17th Street NW, Washington, DC 20036'ya gönderilmesi gerekmektedir. National Geographic Ortakları size herhangi bir Duyuru gönderecektir. Sizin için veya sizin sağladığınız iletişim bilgileri. Alıcının Bildirimi almasını sağlamak gönderenin sorumluluğundadır.

Anlaşmazlığı ilk 45 gün içinde çözemezseniz, ya siz ya da JAMS Kurallarına uygun olarak tahkim başlatabiliriz. Tahkim Talebi hakkında daha ayrıntılı talimatlar http://www.jamsadr.com/files/Uploads/Documents/JAMS_Arbitration_Demand.pdf adresinde bulunabilir . JAMS ile Tahkim Talebi'ni kurallarına ve prosedürlerine uygun olarak doldurmanın yanı sıra, bu Tamamlanmış Tahkim Talebinin bir kopyasını, Anlaşmazlık Bildirimi'ni gönderdiğiniz yukarıda listelenen adreste bulunan National Geographic Ortaklarına göndermelisiniz.

(5) Siz ve Ulusal Coğrafi Ortaklar, aşağıdaki tahkim kurallarına uyacağınızı kabul ve taahhüt ederler: (a) SİZ VE ULUSAL COĞRAFİ ORTAKLAR, SADECE SİZE VEYA BİREYSEL KAPASİTE İLE İLGİLİ OLARAK, BİR PLAINTIFF VEYA SINIF DEĞİLDİR. HERHANGİ BİR PAZARLANMIŞ SINIF, TEMSİLCİ VEYA ÇOK İYİ BİR TAVSİYE EDEN ÜYE VE ARBİTRATÖR, SINIF DAHA FAZLA ÖDÜL ALMAK ÜZERE GÜÇ VERMEMEKTEDİR; (b) National Geographic Ortakları, JAMS Tüketici Tahkim Asgari Standartlarının gerektirdiği ve aşağıdaki 6. paragrafla tutarlı olarak tahkim masraflarını ödeyecektir; (c) hakem, yürürlükteki yasaların izin verdiği herhangi bir bireysel yardım veya bireysel başvuru yolunu verebilir; ve (d) her bir taraf, aşağıdaki paragraf 8'de aksi belirtilmedikçe, kendisi veya avukatlarının ücretlerini öder.

(6) JAMS, tahkim yapmak için dosyalama ve diğer ücretleri talep eder. Normalde, davacı tahkim işlemini başlatmak için başvuru ücretini ödemek zorundadır, ancak NeoTravelOrtaklarına karşı bir tahkim başlatmak istiyorsanız, siz ve Ulusal Coğrafya Ortakları aşağıdakileri kabul etmiş sayılırsınız:

 • 10.000 ABD Doları (avukatlık ücretleri dahil) 'den daha az para kazanmaya çalışıyorsanız, National Geographic Partners sizin adınıza dosyalama ücretini ödeyecek veya ödemenizi geri ödeyecektir.
 • Eğer 10,000 dolar ya da daha fazlasını telafi etmeye çalışıyorsanız, JAMS tarafından talep edilen dosya ücretini ödemeniz gerekecektir, ancak Ulusal Coğrafi Ortaklar, hakem tarafından kararlaştırılan tüm hak taleplerini kabul ederseniz, dosya ücretini geri ödeyecektir.
 • National Geographic Partners ve tahkim taleplerinin 10,000 dolardan az olması durumunda (avukatlık ücretleri dahil) hak talebinin normalde sadece telefon görüşmesi veya şahsi duruşma olmaksızın yazılı görüşlere karar verilmesi gerektiği konusunda hemfikiriz. Ulusal Coğrafi İş Ortakları, 10.000 ABD dolarından daha az olan tüm hak talepleri için bir duruşma talebinde bulunmayacaktır. Bu hüküm, hakem tarafından, JAMS Kurallarına uygun olarak, memleket bölgesinde bir telefon görüşmesi veya şahsen işitme hakkına sahip olmanız için herhangi bir haktan mahrum bırakılmayacaktır.
 • NeoTravel Partners ve tahkim taleplerinin toplam 10,000 $ veya daha fazla olması durumunda tahkim, JAMS Kurallarına uygun bir şekilde ve yerde gerçekleşeceğini kabul etmektesiniz.

(7) Tahkim işleminin nasıl yapıldığına bakılmaksızın, her biriniz ve NeoTravel  Partners, JAMS Kurallarına uygun olarak imtiyazlı olmayan belgelerin ve bilgilerin paylaşılması konusunda iyi niyetle işbirliği yapacak ve hakem gerekçeli bir yazılı karar çıkartacaktır. bulgularını ve sonuçlarını açıklamaya yeterlidir.

(8) Her biriniz ve NeoTravel Partners, tahkim sırasında avukatlık ücretlerine tabi olabilir. Her bir taraf, söz konusu dava (lar) a, ilgili tarafın avukatlık ücretlerini ödemesine izin vermedikçe, kendisi veya avukatlık ücretlerini ödemeyi kabul eder ve bu durumda, verilen ücretler ilgili yasa tarafından belirlenir. s). Hangi haklara ek olarak, avukatlarınızın ücretlerini, yürürlükteki yasalara göre, eğer hakem kararına hakim olursanız, ve National Geographic Ortakları, tahkim ya da kazandığınız miktardan en az 25 önce size bir teklif sunamazsa, NeoTravelPartners'ın en yüksek yerleşim teklifinden% daha büyük, daha sonra NeoTravel Partners, verilecek hakem miktarına ek olarak makul avukatlık ücretlerinizi ödeyecektir. Ulusal Coğrafya Ortakları tahkim kazanırsa, kendi avukatlık ücretlerinden sorumlu olacaksınız. Buna ek olarak, eğer hakem, kazanan tarafın talebi üzerine, kaybeden tarafın bir iddiada bulunup bulunmadığını ya da savunmasız bir şekilde ya da uygun olmayan bir amaç için bir savunma yaptığını tespit ederse, o zaman uyuşmazlığın miktarından bağımsız olarak, hakemin mağdur tarafa emri vermesi gerekir. Her iki tarafın tahkim ücretlerini ödeyebilir ve kazanan tarafın makul avukatlık ücretlerini ödeyecek şekilde ödeyebilir.

(9) Hakem, yalnızca yardım talebinde bulunan tarafın lehine ve sadece o tarafın bireysel iddiasıyla garanti altına alınmış bir rahatlama sağlamak için gerekli olan ölçüde lehte veya ihtiyati tedbir kararı verebilir. Hakem, Ulusal Coğrafya Ortakları, hakem seçildikten sonra, hakemin böyle bir sıraya girmesine izin vermek için önceden izin vermediği sürece, National Geographic Partners'a, sizin dışındaki kişilerle ilgili olarak herhangi bir paraya ödeme yapma veya herhangi bir eylemde bulunma talimatı veremez. Ayrıca, NeoTravel Partners'ın açıkça kabul etmediği hallerde, hakem diğer kişilerin iddialarını sizinkilerle pekiştiremez ve herhangi bir temsilci, çok hak sahibi veya sınıf içi bir işlemden başka bir şekilde başkanlık yapamaz.

(10) Siz ve NeoTravel Ortakları, tahkim yargılamasının gizli niteliğini korumayı kabul ederler ve tahkim gerçeğini, herhangi bir arabuluculuğun bir parçası olarak değiştirilen belgeleri, tahkim yargılamasını, hakemin kararını ve varlığını veya miktarını ifşa etmeyecektir. herhangi bir hükmün, tahkime hazırlanmak veya yürütmek için gerekli olması haricinde (gizli bilgilerin gizli tutulması durumunda, gizliliğini korumak için üstlenmesi gerekir) veya geçici bir çözüm için mahkeme başvurusuyla bağlantılı olarak gerekli olması dışında bir hükmün ya da icraatın yargılanması ya da kanun veya mahkeme emri ile başka şekilde istenmediği takdirde.

(11) Paragraf (5) 'deki (a) alt bölümü (yani, birden fazla hak talebinde bulunanların veya iddia edilen bir sınıfın yerine geçme yetkisinin feragat edilmesi hariç), bu Tahkim Anlaşmasının herhangi bir kısmının geçersiz, uygulanamaz olduğu kabul edilirse, ya da yasadışı olduğu takdirde, bu Tahkim Anlaşmasının dengesi yürürlükte kalmaya devam edecek ve geçersiz, uygulanamaz ya da yasadışı hüküm bulunmuyormuş gibi kendi şartlarına uygun olarak yorumlanacaktır. Ancak, paragraf (5) 'deki alt bölüm (a) geçersiz, uygulanamaz veya yasadışı olarak bulunursa, bu Tahkim Anlaşmasının tamamı geçersiz ve hükümsüzdür, ancak Ulusal Coğrafyaya karşı eylemlerin nerede yapıldığı ile ilgili hükümler de dahil olmak üzere işbu Anlaşmanın geri kalan kısmı geçersiz olacaktır. Ortaklar takip edilmeli, yönetim kanunu seçimi ve jüri tarafından yargılanma hakkının karşılıklı feragati,

22. Geçerli Yasa

Bu Anlaşma, yasa hükümleri çatışmasına bakılmaksızın, New York Eyaleti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Yukarıda yer alan Tahkim Anlaşması uyarınca bir tahkim süreciyle çözülecek olan Uyuşmazlıklar'la ilgili olarak, siz ve NeoTravelPartners, New York, New York'ta bulunan mahkemelerin münhasır yargı yetkisini, Bu Sözleşme veya Hizmetler. HERHANGİ BİR ÇALIŞMA SÖZLEŞMESİNDE (HERHANGİ BİR TALEBİ, SÖZLEŞMENİ, ÇAPRAZ İHLALİ VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR İLE SINIRLI OLMAMAK ÜZERE), HERHANGİ BİR ÇALIŞMA SÖZLEŞMESİ İLE İLGİLİ YARALANABİLİRSİNİZ. BU SÖZLEŞME İLE BAĞLANTILI VEYA BAĞLANTIDIR.

İŞBU SÖZLEŞMEDEN KAYNAKLANAN VEYA BU SÖZLEŞME'Nİ İLE İLGİLİ HİÇBİR ŞEKİLDE YETKİLİ OLABİLECEĞİNİ KABUL ETTİĞİNİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ, ACTION ACCRUES'İN NEDENİYLE BİRLİKTE BİR (1) YILDA, NG HİZMETLERİNİN BAŞLATILMASI GEREKMEKTEDİR. SUÇ DÖNEMİNDEN SONRA, EYLEMİN NEDEN OLMASI GERÇEKTEN KABUL EDİLİR.

23. Tazminat

Ulusal Coğrafi İş Ortaklarını, NG Ortaklıklarını, National Geographic Society'yi, alt yüklenicileri ve diğer ortakları ve bunların ilgili görevlilerini, temsilcilerini, ortaklarını ve çalışanlarını, herhangi bir kayıp, yükümlülük, talep veya talep dahil olmak üzere zararsız olarak tazmin etmeyi kabul edersiniz. Hizmetlerin kullanımından kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan veya bu Sözleşmeyi ihlal eden herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan makul avukatlık ücretleri ile sınırlı değildir, bu Sözleşmenin ihlali, bir başka veya herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin haklarının ihlal edilmesi. Hizmetlerle ilgili olarak veya bunlarla bağlantılı olarak gönderebilir veya gönderebilirsiniz.

24. İstenmeyen Gönderimler

NeoTravel Partners, Hizmetleri veya başka bir şekilde, kısıtlama olmaksızın blog fikirleri, makaleler, komut dosyaları, hikaye çizgileri, hayran kurgu, karakterler, çizimler, bilgiler, öneriler, öneriler, fikirler ya da kavramlar. National Geographic Partners, herhangi bir istenmeyen gönderim yapmamanızı istemektedir. Herhangi bir Ulusal Coğrafya Ortakları, NeoTravel Society veya NG Affiliate yaratıcı çalışması, herhangi bir sınırlama olmaksızın, bir film, dizi, hikaye, unvan veya kavram dahil olmak üzere, istenmeyen bir gönderim ile herhangi bir unsur arasındaki herhangi bir benzerlik tamamen rastlantısal olacaktır. Bununla birlikte, NeoTravel Partners'a herhangi bir Forum gönderilmeden (herhangi bir Forum dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) Hizmetler gönderirseniz, (i) İstenmeyen gönderilerinizin güven veya güven içinde yapılmadığını ve bu tür beyanları yaparak, Sizinle National Geographic Ortakları arasında bir sözleşme veya güven ilişkisi oluşturulmadığını kabul edersiniz; (ii) bu türden istenmeyen gönderiler ve telif hakkı, National Geographic Ortaklarının mülkiyetindedir ve mülkiyetindedir (ve Kullanıcı İçeriğinizdeki Özel Haklarınız ve Lisans Alanınızdaki Lisans Alan Tarafınız) altında Ulusal Coğrafi Ortaklara lisanslı Kullanıcı İçeriği değildir. National Geographic Partners'ın uygun gördüğü, kopyalandığı, alt lisanslandığı, uyarlandığı, iletildiği, dağıtıldığı, yayınlandığı, yayınlandığı, görüntülendiği veya silindiği; (iii) bu tür istenmeyen başvurularla bağlantılı olarak herhangi bir tazminat, kredi veya bildirim hakkına sahip değilsiniz; ve (iv) istenmeyen bir başvuru göndererek,

25. İstihdam Olanakları

NeoTravel Partners, zaman zaman, NeoTravel Parties’i Hizmetlerde istihdam fırsatları oluşturabilir ve / veya kullanıcıları özgeçmişlerini göndermeye davet edebilir. Ulusal Coğrafya Ortaklarına isminizi, listelerinizi, kişisel bilgilerinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi iş listelerine yanıt olarak göndermeyi tercih ederseniz, NeoTravelPartners'a bu bilgileri yasal ve yasal olarak işe alma ve istihdam amacıyla kullanma yetkisi vermektesiniz. National Geographic Partners, kendi takdirine bağlı olarak, gönderdiğiniz bilgileri, yasal iş amaçları için NG Bağlı Kuruluşlarına iletme hakkını da saklı tutar. Bu Sözleşmedeki veya Hizmetlerde yer alan hiçbir şey, Ulusal Coğrafya Ortaklarının, kendisine bilgi gönderen herhangi bir kişiyle iletişim kurması, görüşmesi, işe alınması veya istihdam etmesi için bir söz teşkil etmez.

26. Diğer

NeoTravel Partners'ın bu Sözleşmenin herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmemesi veya yürürlüğe koymaması, bu haktan veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmeyecektir. Bu Anlaşmadaki Bölüm başlıkları sadece kolaylık sağlamak içindir ve yasal veya sözleşmeye dayalı bir etkisi yoktur. Bu Sözleşme, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde çalışır. Burada aksi açıkça belirtilmedikçe, işbu Anlaşmanın herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, söz konusu hükmün bu Anlaşma'dan ayrıldığı kabul edilir ve geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

NeoTravel Partners'ın Ulusal Coğrafya Ortakları ile dosya üzerinde kaydettiğiniz e-posta adresine bir e-posta iletisi göndermesi veya yayınlanması durumunda, NeoTravelc Ortaklarının size gönderdiği Ulusal Kanuni Ortaklar tarafından istenebileceğine dair herhangi bir bildirimde bulunacağınızı kabul edersiniz. Hizmetlerin bilgilendirici sayfalarında bildirimler.

Bu Anlaşma veya Hizmetler'i kullanımınız sonucunda National Geographic Partners ile aranızda hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acente ilişkisinin bulunmadığını kabul edersiniz. İşbu Anlaşma'nın basılı bir versiyonu ve onunla ilgili herhangi bir bildirim, işbu Anlaşmaya dayanan veya işbu Anlaşmaya dayanan adli veya idari işlemlerde, orijinal olarak oluşturulan ve basılı halde tutulan diğer iş belgeleri ve kayıtlarıyla aynı ölçüde kabul edilebilir.

Bu Sözleşmede yer alan hiçbir şey, NeoTravelPartners'ın bu tür kullanımla bağlantılı olarak tarafımıza verilen veya toplanan Hizmetler'i kullanımınızla ilgili hükümete, mahkemeye ve yasa uygulama taleplerine veya gereksinimlerine uyma hakkını kısıtlamaz.

Bu Anlaşma ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa herhangi bir Hizmet ile iletişime geçmek isterseniz, lütfen NGPLegalAffairs@natgeo.com adresinden bizimle iletişime geçin .

BU SÖZLEŞMEYİ OKUYUNUZ VE YUKARIDA BELİRTİLEN HÜKÜMLERİN TÜMÜNÜ KABUL EDİYORUM.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
62 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın