• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/Facebook
 • https://plus.google.com/Google+/posts
 • https://www.twitter.com/Twitter
İtalya: Rönesans Şehirleri ve Toskana HayatıSEFERE GENEL BAKIŞ
 • Venedik'teki etkileyici Saint Mark Bazilikası'na saat başı özel bir turun keyfini çıkarın
 • Vatikan müzeleri ziyareti sırasında İtalyan ustaların eserlerine hayret edin ve Floransa'nın ikonik Uffizi Galerisi'ni sanat tarihçisi ile gezdirin.
 • Yerel restoranlar, şaraphaneler ve aile evlerinde yemeklerin ve mükemmel İtalyan şaraplarının tadını çıkarırken Toskana mutfağının sırlarını öğrenin.
 • Bir aile işletmesi ve işletilen 13. yüzyıl castello'unda Toskana kırsalında iki gece kalın ve ailenin üyelerini tanıyın.
YOL
İtalya'da unutulmaz bir yolculuğa la la dolce vita ritimlerinin içine dokunun. Venedik'in sarma kanallarını ve mimari harikalarını keşfedin, pitoresk köylerde yürüyün ve Toskana mutfağının ve geleneklerinin tadını çıkarmak için restore edilmiş bir ortaçağ castello'suna yerleşin. Floransa'nın Rönesans şaheserleri arasında ve Roma İmparatorluğu'nun kalıntıları arasında ülkenin kalıcı miraslarına dalın.
 
 
1. GÜN: VENEDIK, İTALYA

Venedik'e gelin ve motorlu tekne ile ünlü Grand Canal'a bakan otelimize transfer. Venedik restoranında karşılama resepsiyonunun ve akşam yemeğinin tadını çıkarın, ardından aydınlatılmış kentte bir yürüyüş turu yapın.
Dahil Olan Yemekler: Akşam Yemeği
 
2. GÜN: VENEDIK

Bu büyüleyici UNESCO Dünya Mirası listesinde rehberli bir tur için yaya olarak yola çıkın. Piazza San Marco ve altın mozaik dolgulu bazilikaya doğru yürüyün. Doge Sarayı'ndaki Gotik kemere hayran kalın ve 16. yüzyıldan kalma Sansovinian Kütüphanesi ile ikonik Rialto Köprüsü'nü görün. Bu öğleden sonra boş zamanlarında Venedik'in dolambaçlı yollarını keşfedin. Akşam yemeğinden sonra, nefes kesen Saint Mark's Bazilikası'na saat başı özel ziyaretin keyfini çıkarın.
 
Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Akşam Yemeği
Konaklama: Venezia Palazzo Barocci
 
3. GÜN: FLORANSA

Floransa'ya giden hızlı bir trene binin ve öğle yemeğinden sonra tarihi merkezinde yürüyüş turuna çıkın. Piazza della Repubblica'da, kentin başlangıçlarını Roma yerleşimi olarak keşfedin. Orta çağ kasabasını belirleyen müstahkem evlerin ve kulelerin arasından dar sokaklarda dolaşın ve orta çağdan beri kentin politik merkezi olan açık Piazza della Signoria'da ortaya çıkın. Duomo, Ponte Vecchio'yu görün ve Michelangelo'nun
eşsiz David'i ve Accademia'daki uyanık mahkumlarla karşılaşın .


Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği

Konaklama: Galeri Otel Sanatı

4. GÜN: LUCCA VE PISA / FLORANSA

Bu sabah iki seçenek arasında seçim yapın. Şehir surlarına bisiklet sürmek için orta çağ Lucca'sına giriş yapın, ünlü kulesine tırmanmak için Pisa'yı ziyaret edin. Alternatif olarak, Floransa'yı kendi hızınızda keşfedin; Belki de Basicilia di Santa Croce'ye kısa bir yürüyüş yapın ya da güzel Boboli Bahçeleri'nde gezinmek için Arno nehri boyunca dolaşın. Bu öğleden sonra bir sanat tarihçisi, ikonik Uffizi Galerisi'nde bizi yönlendirecek. 1560 yılında Cosimo I de 'Medici tarafından yaptırılan ve büyük mimar Giorgio Vasari tarafından tasarlanan Uffizi, şaheserleri yüzyıllar içinde görmeleri için ziyaretçi çekti. Floransalı bir ailenin evinde özel bir akşam yemeği ile gününüzü bitirin.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Akşam Yemeği

Konaklama: Galeri Otel Sanatı

5. GÜN: TOSKANA'NIN KIRSAL BÖLGESI

Chianti bölgesine güneye yolculuk. Bir şarap tadımı ve öğle yemeği için ünlü Badia a Coltibuono şaraphanesini ziyaret edin ve eski manastırla takviye edin. Daha sonra, Toskana kırsalında mükemmel bir konumda bulunan bir ortaçağ mezrası olan Gargonza'ya devam edin. Bu öğleden sonra, Guicciardini ailesinin özel mülkiyeti olan 13. yüzyıl castello'su - sonraki üç geceye evimiz. Günün geri kalanını okumak, rahatlamak ve görkemli manzaraya sahip bir zeytin korusu içinde yer alan yüzme havuzunun keyfini çıkarın.
Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

Konaklama: Castello di Gargonza
 
6. GÜN: TOSKANA'NIN KIRSAL BÖLGESI

Bir sabah Toskana kırsalına giriş yapın, Gargonza yakınındaki doğal manzarayı izleyin. Castello'da ücretsiz bir öğleden sonra boyunca bahçelerde dolaşın, havuz başında rahatlayın veya elinizi bir bocce oyununda deneyin. Daha sonra, yemek dersi ve birkaç iyi yerel lezzetin tadına bakmak için castello'nun şefine katılabilirsiniz.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği

Konaklama: Castello di Gargonza

7. GÜN: SIENA / ROMA

Kısa bir sürüş bizi Siena'nın Toskana gemisine götürür. Piazza del Campo'yu içeren bir yürüyüş turunda kentin ortaçağ lezzetlerini tadabilirsiniz; Palazzo Pubblico; ve renkli, mermer kaplı katedral. Ebedi Roma'ya güneye gitmeden önce, Siena'nın birçok tarikatından birinde öğle yemeğini kendi başınıza bırakın.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Akşam Yemeği

Konaklama: Rose Garden Palace

 
8. GÜN: ROMA

Roma Forumu'nun kalıntılarını dolaşın ve eskiden MS 141'de dikilen Antoninus Tapınağı ve Faustina, Miranda'daki Chiesa di San Lorenzo'da düzenlenen özel bir ziyaretin tadını çıkarın. Burada, Roma'daki Amerikan Üniversitesi arkeolog Dr. Valerie Higgins ile tanışın. Son zamanlarda popüler National Geographic belgesel dizisi The Story of God'da yer alan Roma arkeolojisi alanındaki en iyi uzman . Öğle yemeğinden sonra, gladyatörlerin savaş için hazırlandığı Kolezyum'a giriş yapın.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği

Konaklama: Rose Garden Palace

 
9. GÜN: ROMA

Ünlü müzelere sabah ziyareti ile Vatikan'ın kutsal ihtişamına katılın. Muhteşem Sistine Şapeli'ni görün, ardından kendi başınıza keşfetmek için biraz serbest zaman geçirmeden önce St. Peter Meydanı ve onun yükselen bazilikasını ziyaret edin. Bu öğleden sonra, Trevi Çeşmesi, Panteon ve Piazza Navona gibi bir yürüyüş turu için bir araya gelin. İtalyan akşam yemeğimizi bu akşam şenlikli veda yemeğinde yiyin.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Akşam Yemeği

Konaklama: Rose Garden Palace

10. GÜN: ROMA

Uçuşunuz için havaalanına transfer.
Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı

 

UZANTILAR

 • Amalfi Sahili Uzatma
Amalfi Sahili Uzatma

Yolculuk Sonrası, 4 Gün

Renkli kayalık kasabaları ve asırlık köyleri keşfederek pitoresk Amalfi Sahili'ni izleyin. Efsanevi zaman kapsülü Pompeii'ye adım attığınızda, canlı bir birinci yüzyıl Roma şehri, yakındaki Vezüv'den gelen ani bir volkanik patlamayla izlerini durdurdu. Yerel limoncello, parfüm ve şarap kaynaklarını ziyaret edin; tarihi katedralleri ve villaları görün ve göz kamaştırıcı Capri adasında güneşin tadını çıkarın.

 

* 2018 Amalfi Kıyısı güzergahı Sorrento'daki Hotel Regina'da kalırken, 2019 güzergahı Positano'daki Hotel Eden Roc'da kalıyor.

1. GÜN: ROMA / NAPOLI / SORRENTO

Roma'dan Napoli'ye giden hızlı trene binin ve daha sonra öğle yemeği ve şarap tadımı için Vezüv Yanardağı'ndaki şaraphaneye gidin. Vezüv Yanardağı AD 79'da patlak verdiğinde, bölgeyi kalın bir kül tabakasında koruyarak zaman içinde donmuş bir şehir olan Pompeii'nin UNESCO Dünya Mirası tarafından belirlenen Arkeolojik Alanına özel bir tura katılın. Bu site ancak 18. yüzyılda keşfedilenlerin hala günlük nesnelerle dolu Pompeii'nin konutlarını kazmasıyla keşfedildi. Freskli villalarını görmek ve yaklaşık 2.000 yıl önce günlük yaşamın nadir bir ifadesini almak için bu görkemli ve unutulmaz şehre gidin. Ardından, Sorrento'nun kalbindeki otelinize giriş yapın ve Napoli Körfezi'nde yer alan bu canlı şehirde boş zamanınızı geçirin.

* Nisan çıkışlarında Hotel Regina Sorrento yerine Boutique Hotel Helios'da kalacağız.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği

2. GÜN: AMALFI KIYISI

Bu sabah, Sorrento'nun büyüleyici tarihi bölgesini kendi temponuzda keşfedin. Daha sonra, dramatik sahil kayalıklarının arasına yerleştirilmiş pitoresk kasaba ve köylerle çevrili Amalfi Sahili'ni izlemek için yerel bir rehberle yola çıkın. Bir zamanlar İtalya'nın dört büyük deniz cumhuriyetinden biri olan Amalfi'de durun, 13. yüzyıldan kalma çarpıcı katedralini görün ve yerel bir restoranda öğle yemeğinin tadını çıkarın. Ardından ortaçağ Ravello köyüne devam edin. Zarif basamaklı bahçeleriyle ünlü mimari bir mücevher olan Villa Rufolo'da yüzyıllık tarih, sanat ve folkloru keşfedin. Tur ile güne rüzgar atın ve geleneksel bir limoncello çiftliğinde tatma.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği

Konaklama: Hotel Regina Sorrento *

 

 

3. GÜN: CAPRI / SORRENTO

Roma İmparatorluğu zamanından beri güzelliği ile ünlenen Napoli Körfezi'nden Capri adasına giden bir feribota binin. Eski Capri kentinde yürüyüş turunda rehbere katılın ve tarihi parfüm fabrikası Carthusia'yı ziyaret edin. Öğle yemeğinden sonra, San Michele'nin görkemli villası ve bahçelerini keşfedin, daha sonra teknelerle Sorrento'ya dönün.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı, Öğlen Yemeği

Konaklama: Hotel Regina Sorrento *

 

4. GÜN: NAPOLI / KALKIŞ

Uluslararası uçuşunuz için Napoli'deki havalimanına transfer.

Dahil Olan Yemekler: Kahvaltı


BEKLENTİLER

Bu yolculuk hafif / orta dereceli bir etkinlik derecesine sahiptir; gezginler sağlıkları iyi olmalı ve uzun süre rahatça yürümek veya ayakta durmak, engebeli arazilerde gezinmek ve tırabzansız merdivenleri tırmanmak gerekir. 

Konaklama
Gezisi boyunca, ideal bir konuma sahip olan ve şehirlerde birçok olanak barındıran yüksek kaliteli otellerin yanı sıra Toskana'daki 13. yüzyıldan kalma bir kalede kalıyoruz. 

Keşif Ekibi
Bu geziye Ulusal Coğrafya uzmanı ve keşif lideri eşlik edecek ve yerel rehberler yol boyunca bize katılacak.

KONAKLAMA

Konaklama yerlerimiz olağanüstü kalitesi, yeri ve karakteri ile seçilmiştir. Aşağıda bu keşifte yer alan konaklamaların birkaçı bulunmaktadır.

FIYATLAR VE TARIHLER

 • 2019 Tarihler ve Fiyatlar
  4 Gidenler
TARIH
ÇIFT KIŞILIK KONAKLAMA
TEK KIŞILIK
UZANTILARI
24 Mayıs - 2 Haziran 2019
$ 6995
Kişi başına
$ 8945
Kişi başına
Evet
14-23 Haziran 2019
$ 6995
Kişi başına
$ 8945
Kişi başına
Evet
27 Eyl - 6 Eki 2019
$ 6995
Kişi başına
$ 8945
Kişi başına
Evet
$ 6995
Kişi başına
$ 8945
Kişi başına
Evet

NELER DAHIL?

 • Varış ve ayrılışta transferler
 • Seyahat programında belirtildiği şekilde konaklama
 • Seyahat programında belirtildiği gibi yemekler
 • Seyahat programında belirtilen günlük aktiviteler ve geziler
 • Tüm armağanlar

NELER DAHIL DEĞIL?

 • Varış noktası ve varış noktasından uçak bileti ve uygun olan yerlerdeki uçak bileti
 • Seyahat iptali sigortası veya başka bir seyahat sigortası
 • Vizeler
 • Alkollü içecekler

 

 

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
83 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın